• box
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi Przybora
Jeremi PrzyboraJeremi PrzyboraJeremi PrzyboraJeremi PrzyboraJeremi PrzyboraJeremi Przybora
Stacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi Przybora
Wechikuł CzasuWechikuł Czasu
Plakaty Stacja KutnoPlakaty Stacja Kutno
Plakaty Stacja Kutno
Jeremi Przybora


Wechikuł Czasu
Wechikuł Czasu
Patronat Honorowy


Partnerzy

Patronat medialnySponsorzyJeremi Przybora
szerokosc
WERDYKTY 19. STACJI KUTNO!
autor: Krzysztof Ryzlak,       publikacja: 2023/11/18 22:33


Protokół z obrad jury „STACJA KUTNO”
19. Ogólnopolskiego Festiwalu Jeremiego Przybory
Kutnowski Dom Kultury, 16 – 19 listopada 2023r.

Dnia 18 listopada 2023r. odbyły się w Kutnowskim Domu Kultury przesłuchania Konkursu zatytułowanego „Piosenki Mistrza Jeremiego” w ramach „Stacji Kutno”.

Jury w składzie:
1. Elżbieta Zapendowska – muzyk, trener wokalny
2. Paweł Sztompke – dziennikarz muzyczny Polskiego Radia
3. Magdalena Ptaszyńska – wokalistka, muzyk i pedagog śpiewu
4. Małgorzata Żurańska-Wilkowska – muzyk, wokalistka, laureatka Stacji Kutno
po wysłuchaniu 22 utworów zaprezentowanych przez 11 wykonawców postanowiło przyznać następujące wyróżnienia i nagrody:

Nagrodę Prezydenta Miasta Kutna Pana Zbigniewa Burzyńskiego
– o wartości 2 500 zł brutto, oraz upominki ufundowane przez Teekanne i Kutnowski Dom Kultury za wykonanie utworów „Średnie miasta” i „Już czas na sen” otrzymuje Luiza Ganczarska z Warszawy.

I Wyróżnienie w wysokości 1 500 zł brutto ufundowaną przez Kutnowski Dom Kultury oraz upominki ufundowane przez Teekanne i KDK za wykonanie utworów „Ballada o Lorelei” i „Boję się tej melodii” otrzymuje Maria Cynk-Mikołajewska z Warszawy.

II Wyróżnienie w wysokości 1 500 zł brutto ufundowaną przez Kutnowski Dom Kultury oraz upominki ufundowane przez Teekanne i KDK za wykonanie utworów „Ja pana w podróż zabiorę” i „Dla Ciebie jestem sobą” otrzymuje Natalia Kawszyn z Płocka.

III miejsce i nagrodę pieniężną w wysokości 2 500 zł brutto ufundowaną przez PWiK Kutno oraz upominki ufundowane przez Teekanne i KDK za piosenki „Dla Ciebie jestem sobą” i „Droga do Ciebie” otrzymuje Aleksandra Tocka z Katowic.

II miejsce i nagrodę pieniężną w wysokości 3 500 zł brutto ufundowaną przez ufundowane przez Polfarmex SA oraz oraz upominki ufundowane przez Teekanne i KDK za piosenki „A ta Tola” i „Stacyjka Zdrój” otrzymuje zespół FOTOPLASTYKON z Warszawy.

I miejsce i nagrodę pieniężną w wysokości 5 000 zł brutto ufundowaną przez MAVEX MAREK MICHALSKI oraz upominki ufundowane przez Teekanne i KDK za piosenki „Zakochałam się w czwartek niechcący” i „O! Śnie” otrzymuje Urszula Zubek z Warszawy.

Pozostali uczestnicy i akompaniatorzy otrzymują pamiątkowe dyplomy oraz upominki ufundowane przez Teekanne i Kutnowski Dom Kultury.

Kutno, 18 listopada 2023 r. Podpisy jury

* * *
Nagrodę Stowarzyszenia Artystów Wykonawców SAWP w wysokości 1 000 euro brutto za piosenki „Średnie miasta” i „Już czas na sen” otrzymuje Luiza Ganczarska z Warszawy.

* * *

 

Protokół z przeliczenia głosów w głosowaniu Nagroda Publiczności w Koncercie Konkursowym „STACJA KUTNO” 19. Ogólnopolskiego Festiwalu Jeremiego Przybory Kutnowski Dom Kultury, 16 – 19 listopada 2023 r.


Dnia 18 listopada 2023 r. odbyły się w Kutnowskim Domu Kultury przesłuchania Konkursu zatytułowanego „Piosenki Mistrza Jeremiego” w ramach „Stacji Kutno”.
Komisja licząca głosy w składzie:
1. Magdalena Mitlas-Kostrzewa
2. Anna Jasińska
3. Dominika Staniszewska
po przeliczeniu wszystkich Kuponów Konkursowych stwierdza, że w głosowaniu oddano 246 głosów.

Nagrodę Publiczności o wartości 2 000 zł brutto ufundowaną przez RosaĆwik oraz największą ilość głosów za piosenki „A ta Tola” i „Stacyjka Zdrój” otrzymuje zespół FOTOPLASTYKON z Warszawy.


* * *

W imieniu Prezesa Fundacji Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie – Mateusza Marchewki, nominację do 60. Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie w 2024 r. otrzymuje Luiza Ganczarska z Warszawy.


* * *

Dodatkowe wyróżnienie ufundowane przez Pana Tadeusza Pałkę właściciela firmy „RÓZE Pałka” z Końskowoli – talon o wartości 1 500 zł na zakupy w szkółce różanej otrzymuje Urszula Zubek z Warszawy.Przybora
Newsletter Jeremiego Przybory
Newsletter Jeremiego Przybory
Krótko o festilwlu:

Cały czas pracujemy nad naszym „rozśpiewanym dzieckiem”. Chcemy zapraszać do Domu Kultury i naszego miasta jak najwięcej utalentowanych ludzi. Chcemy, aby śpiewali oni dla nas te piękne piosenki i abyśmy MY wszyscy, dzięki muzyce, odbyli „daleką podróż w nieznane”.
Newsletter Jeremiego Przybory

Newsletter Jeremiego Przybory
Newsletter Jeremiego Przybory
 
 
Newsletter Jeremiego Przybory
kotnakt
ul. Żółkiewskiego 4
99-302 Kutno
tel/fax: (0 24) 254 21 37

internet: www.stacjakutno.art.pl
email: festiwalstacjakutno@gmail.com
mapa strony

zapraszamy do galeriizapraszamy do galeriizapraszamy do galerii
 
Stacja Kutno - Jeremi Przybora
Kutnowski Dom Kultury, ul. Żółkiewskiego 4
tel./fax 24 254 21 37; e-mail: festiwalstacjakutno@gmail.com
Strona wykonana przez firmę Netstar
Stacja Kutno - Jeremi Przybora