• box
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi Przybora
Jeremi PrzyboraJeremi PrzyboraJeremi PrzyboraJeremi PrzyboraJeremi PrzyboraJeremi Przybora
Stacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi Przybora
Wechikuł CzasuWechikuł Czasu
Plakaty Stacja KutnoPlakaty Stacja Kutno
Plakaty Stacja Kutno
Jeremi Przybora


Wechikuł Czasu
Wechikuł Czasu
Patronat Honorowy


Partnerzy

Patronat medialnySponsorzyJeremi Przybora
szerokosc
Zapraszamy do oglądania
autor: Krzysztof Ryzlak,       publikacja: 2023/12/11 15:47

 
WERDYKTY 15 Stacji Kutno
autor: Krzysztof Ryzlak,       publikacja: 2019/11/25 19:11


Protokół z obrad jury „STACJA KUTNO”
15. Ogólnopolskiego Festiwalu Jeremiego Przybory
Kutnowski Dom Kultury, 21 – 24 listopada 2019r.

Dnia 23 listopada 2019r. odbyły się w Kutnowskim Domu Kultury przesłuchania Konkursu zatytułowanego „Piosenki Mistrza Jeremiego” w ramach „Stacji Kutno”.

Jury w składzie:
1.     Teresa Drozda – dziennikarz muzyczny Polskiego Radia
2.     Dariusz Michalski – dziennikarz muzyczny Polskiego Radia
3.     Paweł Sztompke  – dziennikarz muzyczny Polskiego Radia
4.    Jarosław Wasik – wokalista, dyrektor Muzeum polskiej Piosenki w Opolu
5.     Darek Sikorski – aktor i reżyser

po wysłuchaniu 18 utworów zaprezentowanych przez 9 wykonawców postanowiło przyznać następujące wyróżnienia i nagrody:

I Wyróżnienie w wysokości 500 zł brutto ufundowaną przez firmę P.B.P. Trakt Bobrzak,Tecław Sp.j., dla akompaniatora Grzegorza Duszaka.
II Wyróżnienie w wysokości 500 zł brutto ufundowaną przez firmę P.B.P. Trakt Bobrzak,Tecław Sp.j., dla akompaniatora Kamila Kołatka
III Wyróżnienie w wysokości 1 000 zł brutto ufundowaną przez firmę P.B.P. Trakt Bobrzak,Tecław Sp.j. oraz nagrodę rzeczową ufundowana prze P.H.U Przyłoga w Kutnie za wykonanie utworów „Nie budźcie mnie” i „Ballada o doktorze Praszadku” otrzymuje Aleksandra Dzierżawska ze Słomczyna

Nagrodę ufundowaną przez Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu  o wartości 1 500 zł brutto za piosenki „Bądź dobry i dla męża”  i  „Ach, ściana tak cienka” otrzymują Izabella Kurlanda i Bartosz Jakubowski z Warszawy.

III miejsce i nagrodę pieniężną w wysokości 2 500 zł brutto ufundowaną przez Polfarmex S.A. oraz nagrodę rzeczową ufundowana prze P.H.U Przyłoga w Kutnie za piosenki „Utwierdź mnie” i „Czemu zgubiłam korale” otrzymuje Paulina Wróblewska z Kutna.

II miejsce i nagrodę pieniężną w wysokości 3 500 zł brutto ufundowaną przez firmę Mavex Marek Michalski oraz nagrody rzeczowe ufundowane prze Hurt-Pap Kutno i P.H.U. Przyłoga za piosenki „Najcichszy tekst” i „Zakochałam się w czwartek niechcący” otrzymuje Dominika Handzlik z Warszawy

I miejsce i nagrodę pieniężną w wysokości 5 000 zł brutto ufundowaną przez Dyrektora Wytwórni Płynów Infuzyjnych w Kutnie Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o. pana Krzysztofa Strękowskiego za piosenki „Bądź dobry i dla męża”  i  „Ach, ściana tak cienka” otrzymują Izabella Kurlanda i Bartosz Jakubowski z Warszawy.

Pozostali wokaliści: Anna Szutkiewicz, Filip Rychcik,  Anna Winkler, Marta Kołatek, Maria Leszczełowska otrzymują pamiątkowe dyplomy.
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymują nagrody  ufundowane przez Kutnowski Dom Kultury, wydawnictwo Iskry, Fundację Wasowskich oraz firmę Teekanne.
Akompaniatorzy: Amadeusz Czerwiński, Anna Jopek, Anna Kubot, Stanisław Łopuszyński, Mateusz Olszewski, Daniel Peszko, Michał Szajkowski  otrzymują upominki ufundowane przez Kutnowski Dom Kultury i Fundację Wasowskich.

Nagrodę przyznaną przez Rodzinę Przyborów w tym roku otrzymuje Anna Winkler z Witowa. Nagrodą jest możliwość nagrania w profesjonalnym studio własnego materiału muzycznego i wydanie płyty CD. 


Nagrodę Specjalną ufundowaną przez Cukiernię Wasiakowie w Kutnie o wartości 1 000 zł brutto za piosenki „Panienka z temperamentem” i  „Nie budźcie mnie” otrzymuje Marta Kołatek z Bełchatowa.

Protokół z obrad II jury „STACJA KUTNO”
15. Ogólnopolskiego Festiwalu Jeremiego Przybory
Kutnowski Dom Kultury, 21 – 24 listopada 2019r.
 

Dnia 23 listopada 2019r. odbyły się w Kutnowskim Domu Kultury przesłuchania Konkursu zatytułowanego „Piosenki Mistrza Jeremiego” w ramach „Stacji Kutno”.

Jury w osobach:
Grzegorza Wasowskiego
Moniki Wasowskiej
po przesłuchaniu 9 wykonawców w imieniu fundatora Nagrodę Starosty Kutnowskiego Daniela Kowalika – o wartości 2 500 zł brutto, postanowiło przyznać Aleksandrze Dzierżawskiej ze Słomczyna za wykonanie utworów „Nie budźcie mnie” i „Ballada o doktorze Praszczadku”.

po przesłuchaniu 9 wykonawców w imieniu fundatora Nagrodę Prezydenta Miasta Kutna Pana Zbigniewa Burzyńskiego – o wartości 2 500 zł brutto, postanowiło przyznać Dominice Handzlik z Warszawy za wykonanie utworów „Najcichszy tekst” i „Zakochałam się w czwartek niechcący”.

Jury nominuje do 56. Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie w 2020r. duet Izabella Kurlanda i Bartosz Jakubowski z Warszawy.

Dodatkowe wyróżnienie ufundowane przez Pana Tadeusza Pałkę właściciela firmy „RÓZE Pałka” z Końskowoli, otrzymuje Paulina Wróblewska z Kutna.

Protokół z przeliczenia głosów w głosowaniu
Nagroda Publiczności w Koncercie Konkursowym „STACJA KUTNO”

Dnia 23 listopada 2019r. odbyły się w Kutnowskim Domu Kultury przesłuchania Konkursu zatytułowanego „Piosenki Mistrza Jeremiego” w ramach „Stacji Kutno”.

Komisja licząca głosy w składzie:
1. Dominika Staniszewska
2. Sylwia Kogucińska
3. Zofia Bregier
4. Joanna Bregier
po przeliczeniu wszystkich Kuponów Konkursowych stwierdza, że
w głosowaniu oddano 263 głosy, w tym 7 nieważnych.

Nagrodę Publiczności o wartości 1 000 zł brutto ufundowaną przez RosaĆwik i największą ilość głosów otrzymuje duet Izabella Kurlanda i Bartosz Jakubowski z Warszawy.

 
To Oni zgarnęli pulę nagród na 15. Stacji Kutno!
autor: Krzysztof Ryzlak,       publikacja: 2019/11/25 00:22
Duet IZABELLA KURLANDA i BARTOSZ JAKUBOWSKI z Warszawy wykonawcy piosenek "Bądź dobry i dla męża" i "Ach, ściana tak cienka" zdobyli I nagrodę na 15. Stacji Kutno, Nagrodę Publiczności, Nagrodę Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu oraz nominację do 56. Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie w 2020r.Laureatką II miejsca i Nagrody Prezydenta Miasta Kutna Zbigniewa Burzyńskiego została DOMINIKA HANDZLIK  z Warszawy.III miejsce przypadło w udziale kutniance PAULINIE WRÓBLEWSKIEJ. Otrzymała ona także wyróżnienie ufundowane przez Tadeusza Pałkę właściciela RÓŻE  Pałka z Końskowoli. A akompaniujący jej na gitarze Grzegorz Duszak otrzymał wyróżnienie.Nagrodę przyznaną przez Rodzinę Przyborów w tym roku otrzymuje Anna Winkler z Witowa. Nagrodą jest możliwość nagrania w profesjonalnym studio własnego materiału muzycznego i wydanie płyty CD. Nagrodę Starosty Kutnowskiego Daniela Kowalika oraz wyróżnienie jury otrzymała ALEKSANDRA DZIERŻAWSKA ze Słomczyna.A nagroda specjalna ufundowana przez Cukiernię Wasiakowie w Kutnie powędrowała do MARTY KOŁATEK z Bełchatowa, a akompaniujący jej na saksofonie mąż, KAMIL KOŁATEK, otrzymał wyróżnienie. 
FINAŁOWA DZIESIĄTKA 15. "STACJI KUTNO" WYBRANA!
autor: Krzysztof Ryzlak,       publikacja: 2019/11/05 16:52
Z 40 zgłoszeń, które w tym roku wpłynęły na konkurs na interpretację "Piosenki Mistrza Jeremiego" wyłoniona została złota dziesiątka finalistów. Oto oni w układzie alfabetycznym!
23 listopada usłyszymy ich w Koncercie Konkursowym w Kutnowskim Domu Kultury!


KAROLINA ARCZEWSKA, Gdańsk, 28 lat
28-letnia Pani Magister specjalności Musical. Dużo śpiewa, gra, uczy, kocha Trójmiasto i jest w nim szczęśliwa.
Piosenki:
Kochani, ja proszę o ciszę (sł. J. Przybora, muz. J. Wasowski)
Utwierdź mnie (sł. J. Przybora, muz. J. Wasowski)
Akompaniament: - fortepian

BARTOSZ JAKUBOWSKI, 35 lat i IZABELLA KURLANDA, 23 lata, Warszawa
Bartosz Jakubowski – wokalista, doskonalący swoje umiejętności w indywidualnym toku kształcenia – lekcjach śpiewu i warsztatach wokalnych pod kierunkiem Elizy Szulińskiej. Absolwent Szkoły Muzycznej im. Krzanowskiego w Mławie. Przeszedł szereg zajęć, szkoleń i kursów, w tym m.in. interdyscyplinarne warsztaty z zakresu śpiewu, emisji głosu i dykcji, świadomości ciała i aktorstwa.
Izabella Kurlanda – wokalistka, kształci się w zakresie śpiewu, dykcji, ruchu scenicznego, aktorstwa i interpretacji muzycznej w klasie Elizy Szulińskiej. Absolwentka szkoły muzycznej im. Tadeusza Bairda w Grodzisku Mazowieckim w klasie fletu poprzecznego. Brała udział w takich artystycznych wydarzeniach jak Europejski Kongres PASE czy Gala BAS na Zamku Królewskim.
Finaliści Konkursu Interpretacji Piosenek Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego w Sopocie (edycja 2017).
Piosenki:
Bądź dobry i dla męża (sł. J. Przybora, muz. J. Wasowski)
Ach, ta ściana tak cienka (sł. J. Przybora, muz. J. Wasowski)
Akompaniament: Jakub Sokołowski – fortepian [...]
 
15. Stacja Kutno zaprasza!
autor: Krzysztof Ryzlak,       publikacja: 2019/10/15 17:21
W DNIACH 21 - 24 LISTOPADA 2019R. ZAPRASZAMY NA KOLEJNĄ EDYCJĘ NASZEGO FESTIWALU! „STACJA KUTNO”
15. Ogólnopolski Festiwal Jeremiego Przybory

21 – 24 LISTOPADA 2019r.

21 listopada (czwartek)

godz. 18.00 – Krystyna Prońko Trio / sala widowiskowa KDK, Bilet: 60 zł

godz. 20.00Szaradzista w cylindrze – wieczór krzyżówek i zagadek przy herbatce i piosenkach Starszych Panów / Bistro Różane, wstęp wolny

22 listopada (piątek)

godz. 16.00 – 19.00 – „Zostań małym kolejarzem” makieta kolejki  oraz zajęcia plastyczne i inne atrakcje dla dzieci / sala baletowa KDK

godz. 18.00 – Wieczór promocyjny książki „Starszy Pan B. Opowieść o Jeremim Przyborze” Dariusza Michalskiego / sala Tarasowa KDK, Wejściówki w kasie KDK, Ilość miejsc ograniczona!

godz. 20.00 - Muzeum Polskiej Piosenki Zaprasza  na pokaz – „Historia jednego przeboju”. Prezentacja programów muzycznych MPP w Opolu / sala Tarasowa KDK, Wejściówki w kasie KDK

23 listopada (sobota)

godz. 11.00 – „Kulturalne śniadanie” – spotkanie Teresą Drozdą, Moniką i Grzegorzem Wasowskimi / sala tarasowa KDK, bilet: 5 zł

godz. 12.00 – 17.00 – „Zostań małym kolejarzem” makieta kolejki  oraz zajęcia plastyczne i inne atrakcje dla dzieci / sala baletowa KDK

godz. 18.00 – 15. Konkurs „Piosenki Mistrza Jeremiego”. Jury: TERESA DROZDA, DARIUSZ MICHALSKI, PAWEŁ SZTOMPKE, JAROSŁAW WASIK, DAREK SIKORSKI oraz MONIKA I GRZEGORZ WASOWSCY  / sala widowiskowa KDK, Wejściówki tylko w kasie KDK 

24 listopada (niedziela)

godz. 12.00 – 17.00 – „Zostań małym kolejarzem” makieta kolejki  oraz zajęcia plastyczne i inne atrakcje dla dzieci/ sala baletowa KDK

godz.  18.00 – Koncert Galowy XV Stacji Kutno 2019:

I część – TADEUSZ SEIBERT i uczestnicy Konkursu 2019

II część – Goście Stacji – „NA DWORCACH ŚWIATA”: DOROTA MIŚKIEWICZ, MAGDA SMALARA, ANNA GADT, DOMINIKA BARABAS, TOMASZ BŁASIAK, MACIEJ MACIEJEWSKI, MIŁOSZ WOŚKO – kierownik muzyczny, Bilet: 60 zł

Zdarzenia towarzyszące:
Wystawa pokonkursowa IX Konkursu na ilustrację do tekstów Przybory / Galeria okno na sztukę/KDK
Wystawa fotografii z Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu / hole KDK
Jesienna Dziewczyna w Cukierni Wasiakowie / ul. Królewska 40
Promocja płyty CD „Moja wycinanka” Piotra Zubka
Promocja płyty CD „Lubczyk” Małgorzaty Wojciechowskiej
Promocja płyty CD „Piosenki na depresję” Piotra Kosewskiego

 
15. Stacja Kutno. Zaczynamy!
autor: Krzysztof Ryzlak,       publikacja: 2019/05/28 22:55
„STACJA KUTNO” 15. Ogólnopolski Festiwal Jeremiego Przybory
Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Marszałek Województwa Łódzkiego
Starosta Kutnowski
Prezydent Miasta Kutna
Patronat Rodziny Przyborów
Patronat Korporacji Rodzinnej PrzyWas


R E G U L A M I N

1. Organizator:
Kutnowski Dom Kultury Dyrektor – mgr Radosław Rojewski ul. Żółkiewskiego 4 99-302 Kutno, tel.fax. (024) 254-21-37 www.stacjakutno.art.pl,
e-mail: festiwalstacjakutno@gmail.com

2. Odpowiedzialny za projekt: Krzysztof Ryzlak, tel. kontaktowy: 605 220 329

3. Cel imprezy:
• promocja polskiej piosenki
• prezentacja twórczości Jeremiego Przybory – wybitnego autora i twórcy
• popularyzacja jego piosenek wśród szerokiego kręgu wykonawców i odbiorców
• prezentacja umiejętności wokalnych oraz pogłębienie zainteresowań muzycznych
• wymiana pomysłów, dobrej energii i doświadczeń w upowszechnianiu kultury muzycznej
• wspieranie i promowanie twórczości artystycznej młodych wykonawców [...]

 
Zapraszamy artystów plastyków!
autor: Krzysztof Ryzlak,       publikacja: 2019/05/29 21:13
„Ilustracja nie powinna powtarzać tego, co powiedział pisarz, lecz w sposób twórczy uzupełniać jego słowa i przedłużać działanie tekstu. Wynika stąd nieodparcie pierwszy wniosek: nierozerwalność ilustracji z tekstem, który powinien być artyście w całości znany i zgodnie z intencjami autora przez niego skomentowany (...)ilustracja winna być inspirowana przez autorskie słowo. Rycina postępuje za tekstem, a nie może zdominować ani zająć w książce miejsce niezależne, poddana jedynie rygorom własnej sztuki.” , napisał K.Głombiowski w pracy „Książka w procesie komunikacji społecznej”

Tego idealnego połączenia i indywidualności wypowiedzi twórczej szukamy zapraszając Państwa do udziału w IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu na ilustrację do tekstu piosenki Jeremiego Przybory, który od kilku lat nierozerwalnie towarzyszy „Stacji Kutno” Ogólnopolskiemu Festiwalowi Jeremiego Przybory. Słuchajcie piosenek Mistrza, inspirujcie się ich dowcipem, liryką i nostalgią. Czerpcie z nich natchnienie i przelewajcie na papier! A my jak w latach ubiegłych już z niecierpliwością czekamy na Wasze prace!

Kutnowski Dom Kultury ogłasza IX edycję Ogólnopolskiego Konkursu na ilustrację do tekstu piosenki Jeremiego Przybory.

1. Organizatorem konkursu jest:
Kutnowski Dom Kultury,
ul. Żółkiewskiego 4,
99-302 Kutno;
Tel/fax 24 254-21-37,
mail kontaktowy: agnieszkadabrowska@kdk.net.pl

2. Konkurs kierowany jest przede wszystkim do artystów plastyków, uczniów, studentów i absolwentów: liceów plastycznych, Akademii Sztuk Pięknych ale także do osób zajmujących się plastyką nie zawodowo.
Konkurs nie jest adresowany do uczniów szkół podstawowych i gimnazjum.

3. Termin konkursu: od 30 maja do 30 września 2019 r.

4. Prace plastyczne powinny być wykonane w następujących technikach:
• Grafika (szeroko rozumiana)
• Pastel
• Kolaż/collage (techniki mieszane, płaskie)
• Autorskie techniki mieszane

5. Ilość prac zgłoszonych do konkursu: od 1 do 3 sztuk. WSZYSTKIE PRACE JEDNEGO AUTORA PROSIMY ZGŁASZAĆ NA JEDNEJ KARCIE ZGŁOSZENIOWEJ.

6. Format prac nie przekraczający 100x70 cm .
7. Prace zgłaszane na konkurs nie mogą być w żaden sposób oprawiane: rama, antyrama.
a) nadesłane na konkurs prace oprawione nie będą brane pod uwagę przy ocenie jury
b) nadesłane na konkurs prace oprawione nie będą odsyłane autorom

8. Praca powinna być opatrzona godłem (godło: znak graficzny, pseudonim lub numer który przybiera autor). Na pracy oprócz godła, powinien znajdować się jej tytuł = tytuł piosenki do której została wykonana.
Do pracy powinna być dołączona koperta z godłem zawierająca czytelnie wypełnioną kartę zgłoszenia (do pobrania) oraz wersję elektroniczną pracy na nośniku CD. Cyfrową wersję pracy można również wysłać na podane niżej adresy mailowe. Każde zgłoszenie powinno także zawierać kilka zdań o twórcy, jego dorobku, wykształceniu itp. do późniejszego umieszczenia jako informacji o autorze w wydanym do wystawy katalogu.

9. Prace zgłaszane na konkurs powinny być zapakowane w sposób uniemożliwiający ich uszkodzenie. Prace np. pogniecione lub uszkodzone w inny sposób, wynikający ze złego zapakowania, nie będą podlegały ocenie.

10. Pula nagród wynosi 8 000 zł.
Jury dysponuje nią w dowolny sposób, dokonując podziału pomiędzy nagrodzonych i wyróżnionych.

11. Laureat (laureaci) pierwszej nagrody z roku poprzedniego nie będą mieć możliwości zdobyci tego lauru w roku następnym.

12. Jury złożone z profesjonalistów w dziedzinie plastyki, nauczycieli akademickich ASP oraz przedstawiciela Organizatora, dokona oceny prac w dwóch etapach: wstępnej selekcji i wyłonienia prac finałowych.
Jury ma prawo dobrania dowolnych kryteriów podczas oceny prac, biorąc pod uwagę ich stylistykę. Jedną z naczelnych zasad jaką się kieruje jest ciekawe ujecie tematu czyli obecność „ducha Przybory”!

13. Termin nadsyłania prac upływa 30 września 2019r. Decyduje data stempla pocztowego.

14. Oryginały prac wraz z kartą zgłoszenia i oświadczeniem dotyczącym przetwarzania danych należy nadsyłać na adres: Kutnowski Dom Kultury, ul. Żółkiewskiego 4, 99-302 Kutno; z dopiskiem „KONKURS PRZYBORA”
Osobą odpowiedzialną z ramienia organizatora jest Agnieszka Dąbrowska-Walczak.
Kontakt: Tel/fax 24 254-21-37, wew. 103 mail: agnieszkadabrowska@kdk.net.pl 15.
Ogłoszenie wyników, wystawa oraz wręczenie nagród odbędzie się podczas XV edycji „Stacji Kutno” w listopadzie 2019r.

16. Laureaci konkursu zostaną powiadomieni z wyprzedzeniem, telefonicznie i mailowo o wynikach konkursu oraz szczegółach związanych z wręczeniem nagród.

17. Wystawie towarzyszyć będzie katalog zawierający nagrodzone oraz wyselekcjonowane, spośród nadesłanych, prace.

18. Autorzy nadesłanych prac wyrażają zgodę na ich nieodpłatne wykorzystanie w katalogu, programie „Stacji Kutno” oraz w czasie trwania Festiwalu. Inne wykorzystanie ww. prac przez Organizatora możliwe będzie tylko po wcześniejszych ustaleniach warunków z autorem.

19. Nagrodzone i wyróżnione prace przechodzą na własność organizatora. W szczególnych przypadkach istnieje możliwość odstąpienia od tego punktu.

20. Prace zwracane będą tylko na wyraźne życzenie autorów zgłoszone w karcie wraz z nadesłaniem pracy. Organizator nie odsyła prac poza teren Polski. Ewentualne zgłoszone zwroty prac odbędą się po zdjęciu wystawy pokonkursowej i zakończeniem wszelkich prac związanych z Konkursem, w grudniu i styczniu następnego roku. W terminie wcześniejszym możliwy jedynie odbiór osobisty. Organizator nie zwraca prac, które są wydrukami grafiki cyfrowej.

21. Decyzja jury konkursowego jest ostateczna i nie podlegająca reklamacjom.

22. Wszelkie spory dotyczące konkursu nie objęte regulaminem rozstrzygane będą na drodze cywilnoprawnej.

KARTA DO POBRANIA

 
Przybora
Newsletter Jeremiego Przybory
Newsletter Jeremiego Przybory
Krótko o festilwlu:

Cały czas pracujemy nad naszym „rozśpiewanym dzieckiem”. Chcemy zapraszać do Domu Kultury i naszego miasta jak najwięcej utalentowanych ludzi. Chcemy, aby śpiewali oni dla nas te piękne piosenki i abyśmy MY wszyscy, dzięki muzyce, odbyli „daleką podróż w nieznane”.
Newsletter Jeremiego Przybory

Newsletter Jeremiego Przybory
Newsletter Jeremiego Przybory
 
 
Newsletter Jeremiego Przybory
kotnakt
ul. Żółkiewskiego 4
99-302 Kutno
tel/fax: (0 24) 254 21 37

internet: www.stacjakutno.art.pl
email: festiwalstacjakutno@gmail.com
mapa strony

zapraszamy do galeriizapraszamy do galeriizapraszamy do galerii
 
Stacja Kutno - Jeremi Przybora
Kutnowski Dom Kultury, ul. Żółkiewskiego 4
tel./fax 24 254 21 37; e-mail: festiwalstacjakutno@gmail.com
Strona wykonana przez firmę Netstar
Stacja Kutno - Jeremi Przybora