• box
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi Przybora
Jeremi PrzyboraJeremi PrzyboraJeremi PrzyboraJeremi PrzyboraJeremi PrzyboraJeremi Przybora
Stacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi Przybora
Wechikuł CzasuWechikuł Czasu
Plakaty Stacja KutnoPlakaty Stacja Kutno
Plakaty Stacja Kutno
Jeremi Przybora


Wechikuł Czasu
Wechikuł Czasu
Patronat Honorowy


Partnerzy

Patronat medialnySponsorzyJeremi Przybora
szerokosc
Wyniki 17. "Stacji Kutno"
autor: Krzysztof Ryzlak,       publikacja: 2021/11/22 00:06
Za nami pełen emocji weekend! Pełen muzyki i emocji. Jak zaznaczyło jury tegorocznego konkursu poziom prezentacji konkursowych był bardzo wysoki.
Tym bardziej spieszymy, aby podzielić się ze światem wynikami i gustami jury i innych fundatorów nagród i wyróżnień!


Protokół z obrad jury „STACJA KUTNO” 17. Ogólnopolskiego Festiwalu Jeremiego Przybory Kutnowski Dom Kultury, 17 – 21 listopada 2021r.

Dnia 20 listopada 2021r. odbyły się w Kutnowskim Domu Kultury przesłuchania Konkursu zatytułowanego „Piosenki Mistrza Jeremiego” w ramach „Stacji Kutno”.
Jury w składzie:
1. Magdalena Ptaszyńska – wokalistka, muzyk i pedagog śpiewu
2. Paweł Sztompke – dziennikarz muzyczny Polskiego Radia
3. Bogdan Hołownia – muzyk, kompozytor
4. Darek Sikorski – aktor i reżyser, sekretarz jury
po wysłuchaniu 20 utworów zaprezentowanych przez 10 wykonawców postanowiło przyznać następujące wyróżnienia i nagrody:

I Wyróżnienie w wysokości 1 500 zł brutto ufundowaną przez ZAiKS, upominki ufundowane przez PHU Przyłoga i KDK za wykonanie utworów „Nie budźcie mnie” i „O, Romeo!” otrzymuje Ida Szebla ze Starego Wielisława.II Wyróżnienie w wysokości 1 500 zł brutto ufundowaną przez P.B.P. TRAKT Bobrzak, Tecław Sp.j., upominki ufundowane przez KDK za wykonanie utworów „Rodzina” i „Prysły zmysły” otrzymuje Voice Ekipa ze Skierniewic.III miejsce i nagrodę pieniężną w wysokości 2 500 zł brutto ufundowaną przez Polfarmex SA upominki ufundowane przez Galerię Różaną, Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu i KDK za piosenki „Jam Król Kreon wspaniały” i „Uśmiechnij się, Polaku!” otrzymuje Klub Szyderców Bis z Poznania.II miejsce i nagrodę pieniężną w wysokości 3 500 zł brutto ufundowaną przez ufundowane przez ZAiKS oraz upominki ufundowane przez Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu i KDK za piosenki „Średnie miasta i „SOS” otrzymuje Zespół JPG z Piotrkowa Trybunalskiego.I miejsce i nagrodę pieniężną w wysokości 5 000 zł brutto ufundowaną przez MAVEX MAREK MICHALSKI oraz upominki ufundowane przez Galerię Różaną, PHU Przyłoga i KDK za piosenki „Jak zatrzymać chwilę tę” i „Bądź mi tatą” otrzymuje Aleksandra Bogucka z Warszawy.Pozostali uczestnicy: Katarzyna Domalewska, Szymon Piątkowski, Filip Rychcik, Martyna Maciąg otrzymują upominki ufundowane przez Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu i Kutnowski Dom Kultury. Akompaniatorzy Paweł Grzesiuk, Agnieszka Gruczek i Michał Ruksza otrzymują upominki ufundowane przez Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu i Kutnowski Dom Kultury.

Jury zwraca uwagę na wysoki poziom wykonawczy oraz a także na to, że dobór akompaniamentu ma ogromny wpływ na wykonanie i jego odbiór.

Kutno, 21 listopada 2021r. Podpisy jury

Protokół z obrad II jury „STACJA KUTNO” 17. Ogólnopolskiego Festiwalu Jeremiego Przybory Kutnowski Dom Kultury, 17 – 21 listopada 2021r.

Dnia 20 listopada 2021r. odbyły się w Kutnowskim Domu Kultury przesłuchania Konkursu zatytułowanego „Piosenki Mistrza Jeremiego” w ramach „Stacji Kutno”.
Jury w osobie:
Bogdana Hołowni po przesłuchaniu 10 wykonawców w imieniu fundatora Nagrodę Prezydenta Miasta Kutna Pana Zbigniewa Burzyńskiego – o wartości 2 500 zł brutto, oraz upominki ufundowane przez Kutnowski Dom Kultury otrzymują Maja Koterba i Paweł Grzesiuk z Warszawy za piosenki „Nie pamiętam” i „Portugalczyk Osculati”.* * *
Nagrodę przyznaną przez Rodzinę Przyborów (Annę i Konstantego) w tym roku otrzymuje („Z dużym ukłonem dla świetnej muzycznej współpracy wokalistki i akompaniatora i zachęta, aby dalej ze sobą występowali”) Maja Koterba i Paweł Grzesiuk z Warszawy za piosenki „Nie pamiętam” i „Portugalczyk Osculati”.
Nagrodą jest możliwość nagrania w profesjonalnym studio własnego materiału muzycznego i wydanie płyty CD.
Podpisy Anna i Konstanty Przyborowie
Kutno, 21 listopada 2021r.

* * *
Protokół z przeliczenia głosów w głosowaniu Nagroda Publiczności
w Koncercie Konkursowym „STACJA KUTNO”
17. Ogólnopolskiego Festiwalu Jeremiego Przybory
Kutnowski Dom Kultury, 17 – 21 listopada 2021r.

Dnia 20 listopada 2021r. odbyły się w Kutnowskim Domu Kultury przesłuchania Konkursu zatytułowanego „Piosenki Mistrza Jeremiego” w ramach „Stacji Kutno”.
Komisja licząca głosy w składzie: 1. Magdalena Mitlas-Kostrzewa 2. Anna Jasińska 3. Dominika Staniszewska
po przeliczeniu wszystkich Kuponów Konkursowych stwierdza, że w głosowaniu oddano 179 głosów, w tym 6 nieważnych.
Nagrodę Publiczności o wartości 1 000 zł brutto ufundowaną przez RosaĆwik oraz upominki ufundowane przez Hurt-Pap, Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu i KDK oraz największą ilość głosów otrzymuje Szymon Piątkowski ze Świecia za piosenki „Ballada Jarzynowa” i „Herbatka”.* * *
Dodatkowe wyróżnienie: bon wartości 1 000 zł na sadzonki róż ufundowane przez Pana Tadeusza Pałkę właściciela firmy „RÓZE Pałka” z Końskowoli, otrzymuje Katarzyna Domalewska z Warszawy.* * *
Nagroda ufundowana przez Dominikę Barabas – wokalistkę, kompozytorkę i laureatkę Stacji Kutno, przyznawana w tym roku po raz drugi, otrzymuje basista Paweł Grzesiuk z Warszawy.
Nagrodą jest kwalifikacja do finałowej czwórki wiosennej edycji MiNi Songwriting Camp ZAiKS 2022.

Podpis Dominika Barabas Kutno, 20 listopada 2021r. 

* * *
Prezes Fundacji Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie – Mateusz Marchewka, nominuje do 58. Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie w 2022r. Aleksandrę Bogucką z Warszawy.
Podpisy Mateusz Marchewka Dyrektor Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie Kutno, 21 listopada 2021r.

FOTO ADAM PIETRUSIAK
Przybora
Newsletter Jeremiego Przybory
Newsletter Jeremiego Przybory
Krótko o festilwlu:

Cały czas pracujemy nad naszym „rozśpiewanym dzieckiem”. Chcemy zapraszać do Domu Kultury i naszego miasta jak najwięcej utalentowanych ludzi. Chcemy, aby śpiewali oni dla nas te piękne piosenki i abyśmy MY wszyscy, dzięki muzyce, odbyli „daleką podróż w nieznane”.
Newsletter Jeremiego Przybory

Newsletter Jeremiego Przybory
Newsletter Jeremiego Przybory
 
 
Newsletter Jeremiego Przybory
kotnakt
ul. Żółkiewskiego 4
99-302 Kutno
tel/fax: (0 24) 254 21 37

internet: www.stacjakutno.art.pl
email: festiwalstacjakutno@gmail.com
mapa strony

zapraszamy do galeriizapraszamy do galeriizapraszamy do galerii
 
Stacja Kutno - Jeremi Przybora
Kutnowski Dom Kultury, ul. Żółkiewskiego 4
tel./fax 24 254 21 37; e-mail: festiwalstacjakutno@gmail.com
Strona wykonana przez firmę Netstar
Stacja Kutno - Jeremi Przybora