• box
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi Przybora
Jeremi PrzyboraJeremi PrzyboraJeremi PrzyboraJeremi PrzyboraJeremi PrzyboraJeremi Przybora
Stacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi Przybora
Wechikuł CzasuWechikuł Czasu
Plakaty Stacja KutnoPlakaty Stacja Kutno
Plakaty Stacja Kutno
Jeremi Przybora


Wechikuł Czasu
Wechikuł Czasu
Kutnowski Dom Kultury
Partnerzy honorowi






Partnerzy
Patronat medialny
Sponsorzy
Jeremi Przybora
szerokosc
Lista uczestników I etapu IX konkursu "Stacji Kutno"
autor: Krzysztof Ryzlak,       publikacja: 2013/10/30 03:54
Oto lista osób (w układzie alfabetycznym), które zgłosiły się do konkursu na interpretację piosenek Jeremiego Przybory podczas IX "Stacji Kutno".
60. solistów i zespoły będą ubiegać się o udział w II etapie - w Koncercie Konkursowym!!!
Z poniższego grona komisja kwalifikacyjna wyłoni finałową trzynastkę, która 23 listopada zaprezentuje swoje interpretacje przed jury!

1.  Pamela Adamik, lat 22, Kraków
Akompaniator:  Daniel Malchar

2.   Magdalena  Antczak,  lat 24, Konin
Akompaniator:  Ryszard Matusiewicz

3.   Dominika Barabas, lat 24,  Lądek Zdrój

4.   Piotr Bolesta, lat 21, Warszawa
Akompaniator: Piotr Iwański

5.    Katarzyna Cejmer, lat 23, Warszawa
Akompaniator: Karol Jankowski, gitara klasyczna

6.   Anna Cielecka, lat 19, Wrocław
Akompaniator: Krzysztof Słupianek

7.   Karolina Czarnecka, lat 24, Białystok
Akompaniator: Jakub Gawlik, akordeon

8.   Dominika Dawidowicz, lat 34, Skierniewice
Akompaniator: Włodzimierz Stefanowicz

9.   Anna Dorna, lat 31, Warszawa
Akompaniator:

10. Elżbieta Dorna, lat 28, Poznań

11.  Michalina Fabijańska, lat 28, Warszawa
Akompaniator:

12.  Olga Fidrysiak, lat 21, Rzgów

13.  Anna Filipowska, lat 16, Bydgoszcz
Akompaniator: Barbara Filipowska

14.  Przemysław Flaga, lat 44, Kraków
Akompaniator: Szymon Markiewicz

15.  Katarzyna Florek, lat 19, Żmigród

16.  Grupa „D”,  39-52 lat, Kraków

17.   Grupa „R”, 39-60 lat, Kraków

18.  Michał Janicki, lat 23, Łódź
Akompaniator: Aleksandra Jędraszczyk

19.  Stephanie Jaskot, lat 22, Kraków
Akompaniator: Kuba Wnuk

20.  Aleksandra Jastrzębska, lat 21, Warszawa
Akompaniator: Wojciech Doleżyczek, gitara elektryczna

21.  Aleksandra Juckiewicz, lat 23, Poznań
Akompaniator: Maciej Wilczyński

22.  Malwina Kalińska, lat 27, Warszawa
Akompaniator: Marcin Urban

23.  Filip Karaś, lat 17, Koszalin
Akompaniator: Sławomir Drywa

24. Natalia Karpińska, lat 16, Pabianice

25. Paulina Karzyńska, lat 18, Gniew

26. Ada Kiepura, lat 19, Nysa

27. Karolina Kilian, lat 20, Gdańsk

28. Dagmara Klima, 28 lat, Pabianice

29. Iga Kozacka, lat 24, Kłobuck
Akompaniator: Michał Ostalski

30. Martyna Kwolek, lat 22, Katowice

31. Lidia Leitgeber i Michał Wejman, lat 29/39, Swarzędz
Akompaniator: Michał Wejman, gitara

32. Katarzyna Maciejczyk, lat 32, Piaseczno
Akompaniator: Paweł Maciejczyk

33. Monika Malczak, lat 19, Kazimierz Dolny
Akompaniator: Miłosz Oleniecki

34. Sonia Masny, lat 34, Warszawa
Akompaniator: Marcin Urban

35.  Natalia Mathia, lat 19, Bydgoszcz
Akompaniator: Artur Grudziński

36. Irena Melcer, lat 22, Reda
Akompaniator:

37.  Marta Mierzejewska, lat 21, Warszawa
Akompaniator: Grzegorz Urban

38. Kamil Mikos, lat 29, Warszawa
Akompaniator: Andrzej Kochański

39. Joanna Mulik, lat 23, Wrocław
Akompaniator: Krzysztof Słupianek

40. Małgorzata Nakonieczna, lat 20, Kielce
Akompaniator: Jarosław Mrożek

41.  Agnieszka Nastarowicz, lat 25, Łódź
Akompaniator: Maciej Tubis

42. Nieczuli Gentelamani, lat 21/23 lata, Warszawa

43. Tomasz Orłowski, lat 19, Poznań
Akompaniator: Marcel Baliński

44.  Joanna Pawlik, lat 28, Czarny Las
Akompaniator: Filip Radkiewicz

45. Katarzyna Piotrowska, lat 24, Łódź
Akompaniator: Piotr Kilański

46.  Joanna Przyborowska, lat 26, Lidzbark
Akompaniator: Mateusz Hrynkiewicz

47. Karolina Słabińska, lat 16, Suwałki
Akompaniator:

48.  Michał Szafraniec, lat 27, Warszawa
Akompaniator: Grzegorz Urban

49. Tatiana Szafraniec, 27 lat, Warszawa
Akompaniator: Grzegorz Urban

50. Weronika Tułowiecka, lat 16, Ostrów Mazowiecki

51. Nina Tygielska, Warszawa

52. Dorota Wieczorek, lat 17, Pleszew

53. Marzena Wiewióra, 30 lat, Poznań,
Akompaniator: 

54. Natalia Wojtas, lat 19, Kraków
Akompaniator: Piotr Rysiewicz, gitara

55. Aleksandra Woźniak, lat 20, Warszawa
Akompaniator:

56. Hanna Woźniak, lat 25, Sopot
Akompaniator: Arek Krawiel

57.  Paulina Wróblewska, 18 lat, Kutno
Akompaniator: Włodzimierz Sieczkowski

58.  Aleksandra Wylężek, lat 20, Warszawa
Akompaniator: Grzegorz Urban

59.  Sylwia Zelek, lat 22, Kielce
Akompaniator: Piotr Sitkowski

60.  Dorota Zygadło, lat 20, Wrocław
Akompaniator: Igor Smaruj, gitara


Przybora
Newsletter Jeremiego Przybory
Newsletter Jeremiego Przybory
Krótko o festilwlu:

Cały czas pracujemy nad naszym „rozśpiewanym dzieckiem”. Chcemy zapraszać do Domu Kultury i naszego miasta jak najwięcej utalentowanych ludzi. Chcemy, aby śpiewali oni dla nas te piękne piosenki i abyśmy MY wszyscy, dzięki muzyce, odbyli „daleką podróż w nieznane”.
Newsletter Jeremiego Przybory

Newsletter Jeremiego Przybory
Newsletter Jeremiego Przybory
 
 
Newsletter Jeremiego Przybory
kotnakt
ul. Żółkiewskiego 4
99-302 Kutno
tel/fax: (0 24) 254 21 37

internet: www.stacjakutno.art.pl
email: festiwalstacjakutno@gmail.com
mapa strony

zapraszamy do galeriizapraszamy do galeriizapraszamy do galerii
 
Stacja Kutno - Jeremi Przybora
Kutnowski Dom Kultury, ul. Żółkiewskiego 4
tel./fax 24 254 21 37; e-mail: festiwalstacjakutno@gmail.com
Strona wykonana przez firmę Netstar
Stacja Kutno - Jeremi Przybora