• box
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi Przybora
Jeremi PrzyboraJeremi PrzyboraJeremi PrzyboraJeremi PrzyboraJeremi PrzyboraJeremi Przybora
Stacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi Przybora
Wechikuł CzasuWechikuł Czasu
Plakaty Stacja KutnoPlakaty Stacja Kutno
Plakaty Stacja Kutno
Jeremi Przybora


Wechikuł Czasu
Wechikuł Czasu
Kutnowski Dom Kultury
Partnerzy honorowi






Partnerzy








Patronat medialny

Sponsorzy












Jeremi Przybora
szerokosc
150 prac w III Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym!
autor: Krzysztof Ryzlak,       publikacja: 2013/08/23 17:14
W III Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym na ilustrację do tekstu piosenek Jeremiego Przybory wzięło udział 79 artystów z całego kraju nadsyłając na konkurs 150 prac!
Już trzeci rok przy "Stacji Kutno" odbywa się nasz konkurs i z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
Wyniki konkursu poznamy na IX "Stacji Kutno" w terminie 21 - 24 listopada 2013r.
Poniżej podajemy pełną listę autorów w układzie alfabetycznym.


1.       Bartoszewicz Joanna                       Szczecin
2.       Bunio  Katarzyna                             Warszawa                          
3.       Chustecka  Małgorzata                      Warszawa                          
4.       Chyży  Józef                                      Lewin Brzeski                   
5.       Domżalska  Katarzyna                   Sosnowiec                        
6.       Dudek  Oliwia                                   Dąbrowa Górnicza         
7.       Dudek  Paulina                                Warszawa       
8.       Dybek  Ewa                                    Radomysl nad Sanem
9.       Dyktyńska  Aleksandra                     Radomsko
10.   Dyszy Julia                                         Dąbrowa Górnicza       
11.   Fangor – Grab Agata                        Gliwice                         
12.   Filip Agata                                          Wrocław
13.   Franke Kamila                                  Hrubieszów                      
14.   Gabryś Iwona                                  Bobrowniki
15.   Gorgoń Agnieszka                          Dąbrowa Górnicza
16.   Górnik Robert                                  Aleksandrów Łódzki
17.   Grajda Agnieszka                           Warszawa
18.   Grzebyk Marek                               Czyżowice
19.   Halejak Katarzyna                          Dąbrowa Górnicza
20.   Jabłońska Karolina                         Niedomice         
21.   Jakób Piotr                                     Ziębie
22.   Juszyńska Olga                             Tłuszcz
23.   Kawałkowska  Bożena                  Świdnica
24.   Kirjazow Magdalena                     Opole
25.   Klepadło Mateusz                          Niewiarowo
26.   Kopacka Aleksandra                      Dąbrowa Górnicza
27.   Kowalczyk Aneta                            Łódź
28.   Kręcicki Tomasz                               Kielce
29.   Kulik Rzytka Małgorzata                 Wrocław
30.   Lamik Katarzyna                              Bytom
31.   Lędźwa Agata                                  Dąbrowa Górnicza
32.   Lubecka Fabiola                              Dąbrowa Górnicza
33.   Ludwicka Anna                               Warszawa
34.   Majgat Dawid                                  Gorzów Wielkopolski
35.   Mantaj Dominika                            Inowrocław
36.   Marcinek Paweł                              Wrocław
37.   Maślak Justyna                               Tarnów 
38.   Merta Elżbieta                                 Kraków
39.   Metto Claudia                                  Dąbrowa Górnicza
40.   Moskwa Marta                               Katowice
41.   Nowak Agnieszka                           Dąbrowa Górnicza
42.   Nowak – Żurawska Beata               Rzeszów
43.   Olbrycht Katarzyna                        Kraków
44.   Opieka Paulina                                Dąbrowa Górnicza
45.   Owczarek Beata                              Bielsko- Biała
46. Piątek Martyna                               Dąbrowa Górnicza         
47.   Plewniok Alicja                               Zabrze                                
48.   Rok Anna                                       Barczewo
49.   Rybarczyk Mateusz Jan                Szamocin            
50. Rzytka Łukasz                                   Wrocław
51. Sadrak Paulina                                 Łódź
52. Skurzyński Szymon                        Reda
53. Sobczyk Małgorzata                      Dąbrowa Górnicza
54. Stojek Iwona                                   Kraków
55. Suchecka Małgorzata                   Zagrodno
56. Suda Mateusz                                  Głogów
57. Suski Krzysztof                                Lubań Śląski
58. Szczodrowska Maria                     Toruń
59. Szlek  Aleksandra                           Dąbrowa Górnicz
60. Szmuda Anna                                  Gdynia                                
61. Szulimowska Aleksandra                 Wrocław
62. Świętek Agnieszka                          Dąbrowa Górnicza
63. Tkacz Paulina                                    Kostomłoty Drugie
64. Tomasiak Katarzyna                      Słupsk                 
65. Trzaska Krzysztof                            Warszawa
66. Wajgert Wioleta                             Supraśl
67. Warmuz Ilona                                  Dąbrowa Górnicza
68. Wereszczyńska Agata                   Łódź
69. Więckowska Milada                      Rybnik
70. Wojtczak Agata                          Gdańsk
71. Wolna Martyna                                Łódź
72. Wosik Magdalena                          Smolec
73. Wróbel Angelika                              Dąbrowa Górnicza
74. Zaborowska Janina                        Łódź
75. Zachodny Alicja                              Kiełczów
76. Zagraba Agnieszka                          Lublin
77. Zięba Magdalena                            Dąbrowa Górnicza
78. Żebracka Anna                                Zakopane 
79. Żychlińska Agata                           Stara Łubianka                       


Przybora
Newsletter Jeremiego Przybory
Newsletter Jeremiego Przybory
Krótko o festilwlu:

Cały czas pracujemy nad naszym „rozśpiewanym dzieckiem”. Chcemy zapraszać do Domu Kultury i naszego miasta jak najwięcej utalentowanych ludzi. Chcemy, aby śpiewali oni dla nas te piękne piosenki i abyśmy MY wszyscy, dzięki muzyce, odbyli „daleką podróż w nieznane”.
Newsletter Jeremiego Przybory

Newsletter Jeremiego Przybory
Newsletter Jeremiego Przybory
 
 
Newsletter Jeremiego Przybory
kotnakt
ul. Żółkiewskiego 4
99-302 Kutno
tel/fax: (0 24) 254 21 37

internet: www.stacjakutno.art.pl
email: stacjakutno@op.pl
mapa strony

zapraszamy do galeriizapraszamy do galeriizapraszamy do galerii
 
Stacja Kutno - Jeremi Przybora
Kutnowski Dom Kultury, ul. Żółkiewskiego 4
tel./fax 24 254 21 37; e-mail: sekretariatkdk@onet.eu
Strona wykonana przez firmę Netstar
Stacja Kutno - Jeremi Przybora