• box
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi Przybora
Jeremi PrzyboraJeremi PrzyboraJeremi PrzyboraJeremi PrzyboraJeremi PrzyboraJeremi Przybora
Stacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi Przybora
Wechikuł CzasuWechikuł Czasu
Plakaty Stacja KutnoPlakaty Stacja Kutno
Plakaty Stacja Kutno
Jeremi Przybora


Wechikuł Czasu
Wechikuł Czasu
Patronat Honorowy


Partnerzy

Patronat medialnySponsorzyJeremi Przybora
szerokosc
Jutro "Przeklną nas" w CTMiT
autor: Krzysztof Ryzlak,       publikacja: 2012/11/22 22:25

23 listopada 2012
Godz. 18.00, bilet 10zł
Centrum Teatru, Muzyki i Tańca,
ul. Teatralna 1

Koncert „PRZEKLNĘ CIĘ!”

Zapraszają: Małgorzata Żurańska-Wilkowska, Tadeusz Seibert, Marcin Cichy.

Małgorzata Żurańska-Wilkowska - laureatka I nagrody "Stacji Kutno" w 2007 roku. Była wówczas dyrektorem firmy farmaceutycznej, jednak na stałe związała się z muzyką. Studentka Śpiewu jazzowego Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Ukończyła Studium Muzyki Jazzowej i Rozrywkowej AM. Jest wokalistką babskiego zespołu o wdzięcznej nazwie JAKIM CUDEM, z którym odnosi sukcesy i jest w trakcie przygotowywania autorskiego materiału. Laureatka wielu festiwali i konkursów, m. in. Śpiewajmy poezję w Olsztynie, Ogólnopolskiego Turnieju Poezji Śpiewanej, Ogólnopolskiego Festiwalu im. Łucji Prus, Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Retro. finalistka Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie. Uwielbia wracać do Kutna!!!

Tadeusz Seibert - laureat III nagrody "Stacji Kutno" w 2011 roku, już jako siedmiolatek wystąpił w programie "Od przedszkola do Opola" z piosenką "Tanie dranie" z rep. Kabaretu Starszych Panów i zdobył serce publiczności. Miłość do Kabaretu trwa w nim do dziś! Student I roku Wokalistyki Jazzowej Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy. Laureat wielu festiwali: Festiwalu Dobrej Piosenki im. Kaliny Jędrusik w Częstochowie, Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki lat 60. i 70. w Wyszkowie, Festiwalu Pamięci Andrzeja Zauchy, XIX Noc Bardów w Starogardzie Gdańskim, Ogólnopolskiego Festiwalu „Młode Talenty" w Stargardzie Szczecińskim, Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „Discovery" w Warnie, Międzynarodowego Festiwalu Piosenki w Vesprem. Zdobywca nagrody Prezesa Telewizji Polskiej na Przeglądzie Twórczości Artystycznej „Nike z Samotraki". Jest wokalistą i frontmanem łódzkiego zespołu TRABANDA, z którym jest w trakcie nagrywania pierwszej płyty.


Przybora
Newsletter Jeremiego Przybory
Newsletter Jeremiego Przybory
Krótko o festilwlu:

Cały czas pracujemy nad naszym „rozśpiewanym dzieckiem”. Chcemy zapraszać do Domu Kultury i naszego miasta jak najwięcej utalentowanych ludzi. Chcemy, aby śpiewali oni dla nas te piękne piosenki i abyśmy MY wszyscy, dzięki muzyce, odbyli „daleką podróż w nieznane”.
Newsletter Jeremiego Przybory

Newsletter Jeremiego Przybory
Newsletter Jeremiego Przybory
 
 
Newsletter Jeremiego Przybory
kotnakt
ul. Żółkiewskiego 4
99-302 Kutno
tel/fax: (0 24) 254 21 37

internet: www.stacjakutno.art.pl
email: festiwalstacjakutno@gmail.com
mapa strony

zapraszamy do galeriizapraszamy do galeriizapraszamy do galerii
 
Stacja Kutno - Jeremi Przybora
Kutnowski Dom Kultury, ul. Żółkiewskiego 4
tel./fax 24 254 21 37; e-mail: festiwalstacjakutno@gmail.com
Strona wykonana przez firmę Netstar
Stacja Kutno - Jeremi Przybora