• box
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi Przybora
Jeremi PrzyboraJeremi PrzyboraJeremi PrzyboraJeremi PrzyboraJeremi PrzyboraJeremi Przybora
Stacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi Przybora
Wechikuł CzasuWechikuł Czasu
Plakaty Stacja KutnoPlakaty Stacja Kutno
Plakaty Stacja Kutno
Jeremi Przybora


Wechikuł Czasu
Wechikuł Czasu
Patronat Honorowy


Partnerzy

Patronat medialnySponsorzyJeremi Przybora
szerokosc
Uczestnicy
autor: KDK,       publikacja: 2009/10/22 21:47

Alicja Leśniok - 21 lat, Piekary Śląskie
Studentka III roku Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Śpiewanie i muzyka towarzyszą jej praktycznie od kołyski. Była w Kutnie rok temu i bardzo jej się u nas podobało więc postanowiła przyjechać również w tym roku.
Repertuar:
„DLA CIEBIE JESTEM SOBĄ”
„JA DLA PANA CZASU NIE MAM”
Wojciech Władek - 19 lat, Zamość
Należy do Młodzieżowego Studia Wokalnego „Summertime” prowadzonego przez Panią Joannę Przekocińską, działającego przy Młodzieżowym Domu Kultury w Zamościu. Wojciech jest finalistą Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Polskiej „GAMA 2000”, na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Religijnej „Soli deo” 2006 w Biłgoraju otrzymał wyróżnienie i nagrodę publiczności.

Repertuar: „ZMIERZCH” „MAŁY BIAŁY PIES” - muz. J. Mikuła, Akompaniament - własny
Kamila Sawicka - 24 lata, Kutno
W czerwcu tego roku ukończyła studia o specjalizacji - pedagogika w zakresie profilaktyki i animacji społeczno-kulturalnej. Jest też zeszłoroczną laureatką „Stacji Kutno” - zdobywczynią III miejsca. Brała udział w wielu koncertach organizowanych przez Kutnowski Dom Kultury i Studio Poezji Śpiewanej w Śródmiejskim Forum Kultury w Łodzi.

Repertuar:„O, ROMEO!” „UTWIERDŹ MNIE”
Aleksandra Meler - 25 lat, Brzoza Bydgoska
W 2005 roku zdobyła wyróżnienie na I Ogólnopolski Konkurs Piosenek Honorowego Starosty Kutnowskiego „Stacja Kutno”. Może także poszczycić się tytułem wykonawcy roku 2005 i 2006 r. w IV i V edycji Kujawsko-Pomorskiego Młodzieżowego Przeglądu Piosenki w Koronowie. Na VI Ogólnopolski Konkursie Piosenki Poetyckiej „O Złote Koło Młyńskie” w Stargardzie Szczecińskim w tym roku zajęła III miejsce, a w 2005r. w Bydgoszczy zdobyła Grand Prix - VI Przeglądu Piosenki „Fordoński Słowik”.
Repertuar: „DLA CIEBIE JESTEM SOBĄ” „SOS”
Kinga Janowska - 24 lata, Poznań
Studentka V roku polonistyki w Poznaniu. Śpiewała od dawien dawna, choć ostatnio dość rzadko gdyż jak sama mówi „dziełka (nie)banalne czytuje i język na części pierwsze rozkłada”. Występem na „Stacji” chce przede wszystkim wrócić do śpiewania, które sprawia jej ogromną przyjemność i dodaje jej siły.
Repertuar:„BO WE MNIE JEST SEKS”
„CZEMU ZGUBIŁAM KORALE”
Paweł Nodzak - 19 lat, Gubin
Student I-go roku Akademii Muzycznej w Gdańsku na wydziale Dyrygentury Chóralnej, Edukacji Muzycznej i Rytmiki. Interesuje się muzyką chóralną, piosenką poetycką, ale lubi także pop, jazz, soul. Uwielbia śpiewać utwory, które „coś sobą mówią”.
Repertuar:„TANGO RZEPICHA”
„JESIENNA DZIEWCZYNA”
Joanna Kaczmarek - 17 lat, Wrocław
Uczennica klasy maturalnej w Szkole Muzycznej im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu, gra na skrzypcach. Należy także do grupy muzyczno - teatralnej „Akumulator”. Jest laureatką II miejsca w Obornickich Spotkaniach z Muzyką i Poezją w 2006 r. Brała udział w musicalu „Piotruś Pan” w Warszawskim Teatrze Muzycznym ROMA.
Repertuar:„KAZIU, ZAKOCHAJ SIĘ!”
„TANGO - KAT”
Akompaniament - Tomasz Kaczmarek
BRr... czyli Błońska, Rokicka razem (Edyta Błońska, Marta Rokicka) - wiek słuszny, Wrocław
Znają się od lat, ale razem występują raczej okazjonalnie. Ostatnio 12 lat temu. Choć kształciły się w kierunku śpiewu i każda z nich ma za sobą własne dokonania wokalne, to w chwili obecnej zajmują się czymś zupełnie innym. Jednak śpiew jest ich jedną z największych przyjemności.

Repertuar:
   
„JA PANA W PODRÓŻ ZABIORĘ”
„ZAKOCHAŁAM SIĘ W CZWARTEK NIECHCĄCY”
Maciej Maciejewski - 21 lat, Kutno
Student III roku Wydziału Aktorskiego o specjalizacji Wokalno - Estradowej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Od kilku lat związany z Kutnowskim Domem Kultury.
Repertuar:
„PAS CNOTY”
„ŻEGNAJCIE UDA PANI LALI”
Akompaniament - Dawid Rudnicki
Marta Brząkała - 20 lat, Perzów
Od 8 lat pracuje w sekcji wokalnej działającej przy Gminnym Ośrodku Kultury. Obecnie jest studentką Kolegium Nauczycielskiego w Wieluniu. Laureatka wielu konkursów o zasięgu regionalnym, wojewódzkim i ogólnopolskim. W 2006 roku, w czerwcu wygrała Ogólnopolski Konkurs „Tratwa Kultur - wygraj szansę” w Wieruszowie.
Repertuar:
„EMBARRAS” „ŻEGNAJ KOTKU”
Anna Tańska - 22 lata, Warszawa
Studentka Uniwersytetu Warszawskiego Pedagogiki Medialnej oraz Wydziału Jazzu i muzyki estradowej w Lublinie. Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego we Włocławku w kategorii poezja śpiewana(II miejsce i Nagroda publiczności).Zdobyła także Grand Prix na festiwalu piosenki angielskiej w Brzegu.
Repertuar: „ODROBINA MĘŻCZYZNY” „PEJZAŻ BEZ CIEBIE”
Paulina Śnieć - 20 lat, Piątek
Pochodzi z Piątku - geometrycznego środka Polski. W „Stacji Kutno” bierze udział po raz drugi. Studentka dwóch pedagogicznych kierunków studiów na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Śpiewanie jest dla niej możliwością uzewnętrznienia własnych emocji i źródłem satysfakcji.
Repertuar:„ZMIERZCH”„ZAKOCHAŁAM SIĘ W CZWARTEK NIECHCĄCY”
Marcin Radke - 21 lat, Konin
Student III roku farmacji na Akademii Medycznej w Poznaniu. Pochodzi z Konina, gdzie od dawien dawna śpiewa. Słucha muzyki: Donny Hathaway, Erykah Badu, Jill Scott, Leszka Możdżera, Zbigniew Preisner, Jarosława Śmietanę.
Repertuar:
„O, KUTNO”
„ŚMIERĆ PTAKA”
Monika Kluszczyńska - 18 lat, Łódź
Monika to uczennica klasy maturalnej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Łodzi. W 2005 roku zdobyła wyróżnienie w konkursie „Stacja Kutno”, Na swoim koncie ma min.: II miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej we Wrocławiu w 2004 r., II miejsce na Festiwalu Piosenki Polskiej w Sieradzu w 2005 r. W 2006r. na festiwalu „Canticum Poeticum” zdobyłam I miejsce jako solistka.
Repertuar:„JA DLA PANA CZASU NIE MAM”, „SOS”
Akompaniament własny do „SOS”.
Magdalena Zawartko - 16 lat, Wrocław
Uczennica Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu. Uczy się gry na skrzypcach i fortepianie. Członkini grupy muzyczno-teatralnej AKUMULATOR. Uczestniczyła w wielu nagraniach radiowych i telewizyjnych.
Repertuar: „NIE BUDŹCIE MNIE” (aranż. Andrzej Michalak) „PUK, PUK, PUK” (aranż. Andrzej Michalak)

Kutnowski Dom Kultury war11.jpg
Kutnowski Dom Kultury war10.jpg
Kutnowski Dom Kultury war09.jpg
Kutnowski Dom Kultury war08.jpg
Kutnowski Dom Kultury war07.jpg
Kutnowski Dom Kultury war06.jpg
Kutnowski Dom Kultury war05.jpg
Kutnowski Dom Kultury war04.jpg
Kutnowski Dom Kultury war03.jpg
Kutnowski Dom Kultury war02.jpg
Kutnowski Dom Kultury war01.jpg
 

Przybora
Newsletter Jeremiego Przybory
Newsletter Jeremiego Przybory
Krótko o festilwlu:

Cały czas pracujemy nad naszym „rozśpiewanym dzieckiem”. Chcemy zapraszać do Domu Kultury i naszego miasta jak najwięcej utalentowanych ludzi. Chcemy, aby śpiewali oni dla nas te piękne piosenki i abyśmy MY wszyscy, dzięki muzyce, odbyli „daleką podróż w nieznane”.
Newsletter Jeremiego Przybory

Newsletter Jeremiego Przybory
Newsletter Jeremiego Przybory
 
 
Newsletter Jeremiego Przybory
kotnakt
ul. Żółkiewskiego 4
99-302 Kutno
tel/fax: (0 24) 254 21 37

internet: www.stacjakutno.art.pl
email: festiwalstacjakutno@gmail.com
mapa strony

zapraszamy do galeriizapraszamy do galeriizapraszamy do galerii
 
Stacja Kutno - Jeremi Przybora
Kutnowski Dom Kultury, ul. Żółkiewskiego 4
tel./fax 24 254 21 37; e-mail: festiwalstacjakutno@gmail.com
Strona wykonana przez firmę Netstar
Stacja Kutno - Jeremi Przybora