• box
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi Przybora
Jeremi PrzyboraJeremi PrzyboraJeremi PrzyboraJeremi PrzyboraJeremi PrzyboraJeremi Przybora
Stacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi Przybora
Wechikuł CzasuWechikuł Czasu
Plakaty Stacja KutnoPlakaty Stacja Kutno
Plakaty Stacja Kutno
Jeremi Przybora


Wechikuł Czasu
Wechikuł Czasu
Patronat Honorowy


Partnerzy

Patronat medialnySponsorzyJeremi Przybora
szerokosc
Uczestnicy
autor: KDK,       publikacja: 2009/10/22 21:22
 1. ALEKSANDRA MELER, lat 24
  Zamieszkała w miejscowości Brzoza, a współpracuje z Młodzieżowym Domem Kultury w Bydgoszczy. Zadebiutowała w Bydgoszczy w 2001 roku musicalem "Gdzie nasi idole, gdzie nasi poeci".
  W 2005 roku w IV Kujawsko-Pomorskim Młodzieżowym Przeglądzie Piosenki otrzymała Tytuł Najlepszego Wykonawcy. Zdobyła również wyróżnienie w kategorii Turniej Poezji Śpiewanej w eliminacjach miejskich 50 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego w Bydgoszczy.
  "Piosenka jest dobra na wszystko"
  "Żegnaj kotku"
 2. MONIKA KLUSZCZYŃSKA, lat 17
  Mieszka w Łodzi. W 2005 roku zajęła II miejsce na Festiwalu Piosenki Polskiej w Sieradzu oraz III miejsce na Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej w Sieradzu. Ponadto w 2005 zdobyła III miejsce w Canticum Poeticum w Łodzi, a 2004 II miejsce na Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej we Wrocławiu.
  "Dla Ciebie jestem sobą"
  "Już czas na sen"
 3. JOANNA ZIELIŃSKA, 24 lata
  Pochodzi z Kutna. Jest mamą 2-letniej Julii, kocha muzykę, motocykle i dobre wino. Lubi ciepło domowego ogniska i długie wieczorne rozmowy z mężem.
  "Portugalczyk Osculati"
  "Ballada jarzynowa"
  PAULINA ŚNIEĆ, lat 19
  Pochodzi z geograficznego centrum Polski, z miejscowości Piątek.
  Studentka I roku Pedagogiki na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.
  Uczestniczyła m.in. w Konkursie Piosenki Młodzieży Polonijnej w Kruszwicy w 2004r. Paulina jest laureatką Grand Prix i Nagrody Prezydenta Miasta Kutna III Festiwalu Piosenki Dzieci i Młodzieży "Wagarowisko 2005", a w 2004 roku nagrody specjalnej Regionalnego Towarzystwa Muzycznego.
  "W słowach ślad tylko został"
  "Schimmy - szuja"
  Aranżacja utworów Zbyszek Jędrzejczyk.
 4. ALEKSANDRA KWIATKOWSKA, lat 16
  Mieszka w Bydgoszczy, gdzie w tym roku rozpoczęła naukę w I LO im. Cypriana Kamila Norwida. Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki "Sollo-Tutti" w 2005 roku. Na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Aktorskiej "Śpiewanko" w 2005 roku zdobyła Złotą Okarynę. Tego samego roku na Międzynarodowym Konkursie Go-Europe-Go uzyskała I miejsce.
  "Zostań ze mną"
  "Piosenka jest dobra na wszystko"
 5. PAWEŁ NODZAK, lat 18
  Pochodzi z małej miejscowości w województwie lubuskim - z Gubina. Paweł zdobył m.in.: I miejsce w I Ogólnopolskich Prezentacjach Artystycznych Osób Niepełnosprawnych - "Szukamy siebie"" w Kozienicach w 2005 roku, wyróżnienie i nagrodę specjalną w IV Ciechocińskich Impresjach Artystycznych w 2005, II miejsce w kat. piosenka polska na IV Rawskim Mityngu Wokalnym. W przyszłości planuje zdać na studia związane z chóralistyką.
  Piosenki w aranżacji Adama Drzewieckiego.
  "Już czas na sen"
  "Cóż Ci to ja uczyniłem"
 6. PAULA ŁAPA, lat 18
  Reprezentuje Gminny Ośrodek Kultury w Zdunach, w woj. Łódzkim. Biorąc udział w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim (kat. poezja śpiewana) doszła do finału wojewódzkiego. Na Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Teresinie w 2004 otrzymała wyróżnienie. Brała udział w Festiwalu Piosenek A. Osieckiej. Pisze wiersze, a także sama komponuje piosenki.
  "Szarp pan bas!"
  "Wesoły deszczyk"
  Aranżacja utworów Sławomir Wódka.
 7. TATIANA CZABAŃSKA, lat 20
  Pochodzi z Ożarowa Mazowieckiego, ale reprezentuje Dom Kultury Śródmieście w Warszawie. Tatiana jest studentką II roku polonistyki. Uczy się śpiewu od kilku lat - najpierw w Studio Buffo, a od pół roku w Domu Kultury Śródmieście pod okiem Anety Figiel.
  "Zmierzch"
  "Ja pana w podróż zabiorę"
 8. EWA SZLEMPO, lat 16
  Uczennica mgr Romana Hudaszka w Nyskim Domu Kultury, a także Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Nysie w klasie fletu poprzecznego.
  "S.O.S" w aranżacji Romana Hudaszka
  "Pejzaż bez Ciebie" w aranżacji Michała Szlempo
 9. KAMILA SAWICKA, lat 23
  Pochodzi z Kutna. Jest studentką V roku Pedagogiki w zakresie profilaktyki i animacji społeczno-kulturalnej. Od października 2004 roku związana ze Studiem Poezji Śpiewanej w Śródmiejskim Forum Kultury w Łodzi pod kierunkiem Margarity Szymczyk.
  Aranżacja utworów Zbyszek Jędrzejczyk.
  "Ja pana w podróż zabiorę"
  "Nie odchodź"
 10. JOANNA GAŁKA-WALCZYKIEWICZ, lat 24
  Reprezentuje Gminny Ośrodek Kultury w Zdunach, a pochodzi z Domaniewic. Studiuje na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie na wydziale nauk społecznych i sztuki, kierunek animacja społeczno-kulturalna. Jest instruktorem teatralno-wokalnym w Gminnym Ośrodku Kultury w Zdunach i teatralnym w zespole szkół licealnych w Zdunach.
  "Portugalczyk Osculati"
  "Już kąpiesz się nie dla mnie"
  Aranżacja utworów Ireneusz Wielgus
 11. ALICJA LEŚNIOK, lat 20
  Przyjechała do nas z Piekar Śląskich. Ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną im. F. Chopina w Bytomiu w klasie fortepianu. Obecnie jest studentką drugiego roku Akademii Muzycznej we Wrocławiu na kierunku Edukacja Muzyczna.
  "Żegnaj kotku"
  "Embarras"

Przybora
Newsletter Jeremiego Przybory
Newsletter Jeremiego Przybory
Krótko o festilwlu:

Cały czas pracujemy nad naszym „rozśpiewanym dzieckiem”. Chcemy zapraszać do Domu Kultury i naszego miasta jak najwięcej utalentowanych ludzi. Chcemy, aby śpiewali oni dla nas te piękne piosenki i abyśmy MY wszyscy, dzięki muzyce, odbyli „daleką podróż w nieznane”.
Newsletter Jeremiego Przybory

Newsletter Jeremiego Przybory
Newsletter Jeremiego Przybory
 
 
Newsletter Jeremiego Przybory
kotnakt
ul. Żółkiewskiego 4
99-302 Kutno
tel/fax: (0 24) 254 21 37

internet: www.stacjakutno.art.pl
email: festiwalstacjakutno@gmail.com
mapa strony

zapraszamy do galeriizapraszamy do galeriizapraszamy do galerii
 
Stacja Kutno - Jeremi Przybora
Kutnowski Dom Kultury, ul. Żółkiewskiego 4
tel./fax 24 254 21 37; e-mail: festiwalstacjakutno@gmail.com
Strona wykonana przez firmę Netstar
Stacja Kutno - Jeremi Przybora