• box
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi Przybora
Jeremi PrzyboraJeremi PrzyboraJeremi PrzyboraJeremi PrzyboraJeremi PrzyboraJeremi Przybora
Stacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi Przybora
Wechikuł CzasuWechikuł Czasu
Plakaty Stacja KutnoPlakaty Stacja Kutno
Plakaty Stacja Kutno
Jeremi Przybora


Wechikuł Czasu
Wechikuł Czasu
Kutnowski Dom Kultury
Partnerzy honorowi






Partnerzy
Patronat medialny
Sponsorzy
Jeremi Przybora
szerokosc
Konkurs plastryczny rozstrzygnięty!
autor: Krzysztof Ryzlak,       publikacja: 2014/10/05 16:52


Protokół z posiedzenia Jury

IV Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego na ilustrację do tekstu piosenki Jeremiego Przybory

- Honorowego Starosty Kutnowskiego

w ramach X „Stacji Kutno”

Ogólnopolskiego Festiwalu Jeremiego Przybory
organizowanego przez Kutnowski Dom Kultury

W dniach 30 września-2 października 2014r. w Kutnowskim Domu Kultury w Kutnie odbyło się rozstrzygnięcie IV Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego na ilustrację do tekstu piosenki Jeremiego Przybory.  Praca przebiegła w dwóch etapach:

·wstępnego przeglądu prac i wyłonienia najciekawszych

· wyboru nagrodzonych, wyróżnionych oraz wyłonienia do udziału w wystawie i prezentacji w katalogu.

Jury w składzie:
1.     Profesor Janusz Akermann – malarz, grafik, Dziekan Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku  – Przewodniczący jury
2.     Doktor Piotr Czajkowski - artysta plastyk, asystent Pracowni Tkaniny Drukowanej II w  Akademii  Sztuk Pięknych w Łodzi.
3.     Tomasz Czyżewski – artysta plastyk, przedstawiciel Muzeum Regionalnego w Kutnie
4.     Agnieszka Dąbrowska-Walczak  – dyplomowany instruktor ds. plastyki, przedstawiciel Kutnowskiego Domu Kultury

po obejrzeniu 114 prac plastycznych zgłoszonych do konkursu przez 66 autorów postanowiło przyznać następujące wyróżnienia i nagrody:

·I Wyróżnienie Honorowe, pamiątkowy dyplom otrzymuje:

 ANNA ULCZOK z  Rudy Śląskiej, Godło: CHRYZANTEMY,
za pracę:  „Wesoły deszczyk”

·II Wyróżnienie Honorowe, pamiątkowy dyplom otrzymuje:

MACIEJ TUMANOWICZ ze Szczecina, godło: 890819,

za prace: „Czemu zgubiłam korale”, „Herbatka”, „Już kąpiesz się nie dla mnie”

·III Wyróżnienie Honorowe, pamiątkowy dyplom otrzymuje:

ANNA ZIĘBIŃSKA z Krotoszyna, godło: znak graficzny

za pracę: „Dama z portretu”

·IV Wyróżnienie Honorowe, pamiątkowy dyplom otrzymuje:

MAGDALENA SZCZEŚNIAK z Zespołu Szkół Plastycznych w Dąbrowie Górniczej, godła: Madryt, Montreal

za prace: „Dumka Kirkora” i „Bo we mnie jest sex”

I Wyróżnienie, i nagrodę pieniężną w wysokości 500 zł brutto otrzymuje:

ANNA KOKOCZKA z Warszawy, godło: Brak

za pracę:  „Garden party”

·II Wyróżnienie, i nagrodę pieniężną w wysokości 500 zł brutto otrzymuje:

MONIKA SZYMCZYK z Poniatowej, godło: 7974797

za prace:  „Herbatka”, „Pani Monika”, „Już kąpiesz się nie dla mnie”

·III Wyróżnienie, i nagrodę pieniężną w wysokości 500 zł brutto otrzymuje: 

DOMINIKA CIERPLIKOWSKA z Sieradza, godło: ROSA

za pracę:  „Herbatka”

·IV  Wyróżnienie, i nagrodę pieniężną w wysokości 500 zł brutto otrzymuje: 

AGATA LĘDŹWA z Zespołu Szkół Plastycznych w Dąbrowie Górniczej, godło: AGAPE

za pracę:  „Już czas na sen”

·V Wyróżnienie, i nagrodę pieniężną w wysokości 500 zł brutto otrzymuje: 

MAGDALENA WOSIK ze Smolca, godło: GRAFIKA

za prace:  „Biżuteria”

·III miejsce i nagrodę pieniężną w wysokości 1500 zł brutto otrzymuje:

MONIKA SOJKA z Tych, godło: 233402

za prace: „Idę cienistą stroną ulicy” , „Weltschmerz”

·II miejsce i nagrodę pieniężną w wysokości 2000 zł brutto otrzymuje:

IZABELA KOWALSKA WIECZOREK  z Torunia, godło: BELA

za prace: „Mężczyzna jesienny” i „Wesoły deszczyk”

·I miejsce i nagrodę pieniężną w wysokości   3000 zł brutto otrzymuje:

AGNIESZKA SOZAŃSKA z Głubczyc, godło: BUBA
za prace: „Upiorny twist” i „Ballada z trupem”

Wszystkie nagrodzone, wyróżnione oraz wybrane przez jury prace z nadesłanych na konkurs będzie można zobaczyć na wystawie zorganizowanej przez Kutnowski Dom Kultury w  dniach 14 października– 24 grudnia 2014r. w Galerii na II piętrze.

Wszystkie prace nagrodzone i wyróżnione znajdą się w katalogu przygotowanym do wystawy.

Uroczyste wręczenie nagród laureatom i prezentacja katalogu odbędzie się 14 listopada 2014r. 

Podpisy jury

 Kutno, 2 października 2014r.


Przybora
Newsletter Jeremiego Przybory
Newsletter Jeremiego Przybory
Krótko o festilwlu:

Cały czas pracujemy nad naszym „rozśpiewanym dzieckiem”. Chcemy zapraszać do Domu Kultury i naszego miasta jak najwięcej utalentowanych ludzi. Chcemy, aby śpiewali oni dla nas te piękne piosenki i abyśmy MY wszyscy, dzięki muzyce, odbyli „daleką podróż w nieznane”.
Newsletter Jeremiego Przybory

Newsletter Jeremiego Przybory
Newsletter Jeremiego Przybory
 
 
Newsletter Jeremiego Przybory
kotnakt
ul. Żółkiewskiego 4
99-302 Kutno
tel/fax: (0 24) 254 21 37

internet: www.stacjakutno.art.pl
email: festiwalstacjakutno@gmail.com
mapa strony

zapraszamy do galeriizapraszamy do galeriizapraszamy do galerii
 
Stacja Kutno - Jeremi Przybora
Kutnowski Dom Kultury, ul. Żółkiewskiego 4
tel./fax 24 254 21 37; e-mail: festiwalstacjakutno@gmail.com
Strona wykonana przez firmę Netstar
Stacja Kutno - Jeremi Przybora