• box
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi Przybora
Jeremi PrzyboraJeremi PrzyboraJeremi PrzyboraJeremi PrzyboraJeremi PrzyboraJeremi Przybora
Stacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi Przybora
Wechikuł CzasuWechikuł Czasu
Plakaty Stacja KutnoPlakaty Stacja Kutno
Plakaty Stacja Kutno
Jeremi Przybora


Wechikuł Czasu
Wechikuł Czasu
Kutnowski Dom Kultury
Partnerzy honorowi






Partnerzy
Patronat medialny
Sponsorzy
Jeremi Przybora
szerokosc
PEŁNA LISTA AUTORÓW I PRAC ZGŁOSZONYCH DO KONKURSU PLASTYCZNEGO
autor: Krzysztof Ryzlak,       publikacja: 2012/10/16 13:36
LISTA W UKŁADZIE ALFABETYCZNYM AUTORÓW:
1. Arent Joanna, godło: znak graficzny, prace: „Już kąpiesz się nie dla mnie”, „Kaziu zakochaj się”, „Pan chce przede mną odkryć wnętrze”, Poznań
2. Baranowicz Martyna, godło: SZYNKA1, praca: „Śmierć ptaka” dyptyk, Ryjewo
3. Bieniek Paulina, godło: znak graficzny, prace: „Na ryby”, „Pani Róża gra na fortepianie”, „Co ja Ci zrobiłem”, Drawsko Pomorskie
4. Bystroń Edyta, godło: RYBA PŁYNIE, prace: „Herbatka”, „Jak ten śnieg pada”, „Jesienna dziewczyna”, Warszawa
5. Cierplikowska Dominika, godło: PLUM, praca: „W kawiarence Sułtan”, Gdynia
6. Czarnecka Paulina, godło: 50320502049, praca: bez tytułu, Bukowiec
7. Czerniak Dominika, godło: CECYLIA, praca: „Dobranoc, już czas na sen”. Słupca
8. Duszyński Krzysztof, godło: TACHJON, prace: „Ciepła wdówka na zimę”, „Jesienna dziewczyna”, „Zmierzch”, Wrocław
9. Gabryś Iwona, godło: PTAK, praca: „Śmierć ptaka”, godło: ŚNIEG, praca: „Najlepszy śnieg krajowy”, godło: STARUSZEK, praca: „Wesołe jest życie staruszka”, Bobrowniki
10. Gancarz Blonski Barbara, godło: brak, bez tytułu, Kamień
11. Ginelli Sonia, godło: SBG1987, praca: „Dziady”, „Kapturek 62”, „Ballada jarzynowa”, Ustronie Morskie
12. Glanowski Wojciech, godło: 76012700959, praca: „W kawiarence Sułtan” Wolbrom
13. Graczyk Michał, godło: YOGI, praca: „Żegnaj kotku”, Nysa
14. Grochocka Joanna, godło: Fastryga 1,2,3, prace: „Shimmy szuja”, „Średnie miasta”, „Mambo Spinoza”, Sopot
15. Grzywińska Marta, godło: MGR, praca: „Dobranoc” tryptyk, Czernikowo
16. Helska Marianna, godło: MARI 11, prace: „Moja dziewuszka nie ma serduszka” dyptyk, „Utwierdź mnie”, Wrocław
17. Honel Alicja, godło: AH, praca: „Czy ja włożę tą suknię”, Świątniki Górne
18. Jeniec Małgorzata, godło: brak, praca: „Biżuteria”, Zabrze
19. Kaczmarek Klaudia, godło: Szmodrok , praca: „Na całej połaci śnieg” tryptyk, Knurów
20. Kałużyński Janusz, godło: MrCrowley, praca: bez tytułu, Łódź
21. Kiełek Magdalena, godło: brak, praca: „Jesienna dziewczyna”, Czeladź
22. Kokoczka Anna, godło: RIJA, prace: „Podła”, „Jej rodzina”, „Dama z portretu”, Warszawa
23. Kołodziejczak Jakub, godło: JK007, praca: „Tanie dranie” tryptyk, Warszawa
24. Koźbiał Jakub, godło: znak graficzny, prace: „Ja proszę o ciszę”, „SOS”, „Pejzaż bez Ciebie”, Grudziądz
25. Koziewicz Karolina, godło: brak, praca: „Mambo Spinoza”, Dąbrowa Górnicza
26. Koziewicz Krzysztof, godło: brak, praca: „Tanie dranie”, Dąbrowa Górnicza
27. Kozioł Debora, godło: znak graficzny, praca: „Moja dziewuszka nie ma serduszka”, Tarnobrzeg 28. Kubiczek Marta, godło: KJK 856, praca: „Na ryby”, Warszawa
29. Kulbacka Natalia, godło: Misiek, praca: „Autoportret młodego Jaguara”, Mińsk Mazowiecki
30. Lehle Aleksandra, godło: WAMPIRZYCA, praca: bez tytułu, Gimnazjum w Janikowie
31. Lembryk Katarzyna Ewa, godło: R19, praca: bez tytułu, Tarnogród
32. Lewandowska Joanna, godło: ZACHCIANKI, prace: „Rzuć chuć”, „Już kąpiesz się nie dla mnie”, Częstochowa
33. Lupa Kamila, godło: TRUSKAWKA, praca: „Panienka z temperamentem” dyptyk, Opole
34. Łaganowski Kacper, godło: SMAKOSZ, praca: bez tytułu, Gimnazjum w Janikowie
35. Łukasik Julka i Filipek, godło: brak godła, praca: „Jak zatrzymać zegar w pół kroku”, Komorniki 36. Majewska Dagna, godło: DAG6, praca: „Weltszmerz”, Toruń
37. Malica Monika, godło: MIRABELA, prace: „Herbatka”, „czemu zgubiłeś mnie”, Trzebunia
38. Malicka Natalia, godło: ROMA, praca: „Ballada o Lorelei”, Białe Błota
39. Malinowska Magdalena, godło: Carpe diem, praca: „Do piosenki zimowej duet”, godło: Jeremi, praca: „Pan mi odkrywa swoje wnętrze”, Kozłów
40. Michalska Ewa, godło: znak graficzny, praca: „Pejzaż bez ciebie i Zmierzch”, Władysławowo
41. Napierała Justyna, godło: JUST 16, praca: „Nie zakocham się tej wiosny ”, Kcynia
42. Nowak Agata, godło: Najcichszy tekst, praca pod tytułem Mój list do piosenki „Najcichszy tekst”, Poznań
43. O Neill Ewa, godło: 020879, prace: „Wesołe jest życie staruszka”, „Garden party lady Marty”, „Jesienna dziewczyna”, Poznań
44. Ogrodzka Iwona, godło: M13WR31, prace: „Śmierć ptaka”, Na całej połaci śnieg”, „Tanie dranie”, Łukowica
45. Olejarz Piotr, godło: PO1985, dwie prace: bez tytułu, Wrocław
46. Pawłowska Angela, godło: AP, praca: „Deszcz” tryptyk, Strzegom
47. Pawłowska Małgorzata, jako godło znak graficzny, prace: „Drobne ogłoszenie”, „Czarna maska”, „Połączymy nasze stycznie maje..” Drawsko Pomorskie
48. Perłowska-Weiser Anna, godło: PEREŁKA, praca: „wespół w zespół, by żądz moc móc zmóc…” 49. Piątkowska Kamila, godło: HUBERTUS, praca: „Jesienna dziewczyna”, Mosina
50. Pieczonka Anna, godło: AP12345, praca: bez tytułu, Zarzecze
51. Płotkowiak Piotr, godło: Kalina 1, prace: „Na ryby”, „Ruszył graf na polowanie”, Poznań
52. Proszowska Aneta, godło: znak graficzny, prace: „Dziewczyna pachnąca szczęściem”, „Śmierć anioła”, „Pani Róża”, Łódź
53. Różańska Martyna , godło: brak, praca: „Muza”, Elbląg
54. Saks Aneta, godło: ASAN, praca: „Jesienna dziewczyna”, Wołomin
55. Sieradzka Joanna, godło: brak, trzy prace bez tytułu, Skórzewo
56. Słaby Iga, godło: Iguśka, prace: „Czarna Maska”, „Syrenki”, „Na całej połaci śnieg”, Elbląg
57. Sękowska Maria, godło: Strumień, praca: „Ty kąpiesz się nie dla mnie”, Lublin
58. Stawicka Agnieszka, godło: Agnus, prace: „Wesołe jest życie staruszka”, „Jeżeli kochać to nie indywidualnie”, „Addio pomidory”, Oborniki
59. Stępień Aleksandra, godło:12489, praca: „Na ryby”, godło:11128, praca: „A gdyby”, Międzyrzec Podlaski
60. Suski Krzysztof, godło: ZHQR0708, prace: „Mały biały pies”, „Nie zakochałam się tej wiosny”, „Zmierzch”, Lubań
61. Szechowsko Kaja, godło: betty bileterka, prace: „Ubóstwiam drakę”, „O Romeo”, „Już kąpiesz się nie dla mnie”, Łódź
62. Szewczuk Aleksandra, godło: KAJKO, praca: „Kapturek 62”, Sopot
63. Szpatowicz Łukasz, godło: bez godła, prace: „Grab”, „Tango kat”, Trygłowa
64. Szczechowska Olga, godło: 231087, praca: „Ciepła wdówka na zimę”, tryptyk, Radom
65. Szymczyk Monika, godło: 7974797, prace: „Na ryby”, „Herbatka”, „Pani Monika”, Poniatowa
66. Świderska Dorota, godło: Melchizedek, praca: „Odrobina mężczyzny”, Warszawa
67. Trusik Piotr, godło: PTOO1, praca: bez tytułu, Marki
68. Trzaska Krzysztof, godło: Ryby, trzy prace bez tytułu Warszawa
69. Wabiszewska Anna, godło: ŚPIĄCA KRÓLEWNA, praca: bez tytułu, Gimnazjum w Janikowie
70. Waśkiewicz Anna Barbara, godło: znak graficzny, praca: bez tytułu, Warszawa
71. Wawrzyńczak Monika, godło: MW880324, praca: „Najcichszy tekst”, Sompolno
72. Witkowska Agata, godło: Homo Faber, prace: „Bo we mnie jest sex”, „Jak słodko mieć własne mieszkanko”, Lublin
73. Wolnowska Magdalena, godło: brak, prace: „Dobranoc”, „O Romeo” Olsztyn
74. Wosik Magdalena, godło: ZARAZ1, ZARAZ2, ZARAZ3, prace: „Addio pomidory”, „Piosenka jest dobra na wszystko”, „Alfabet według Jeremiego Pe”, Smolec
75. Wujec Paulina, godło: 600623PW, praca: „Bo we mnie jest sex”, Zamość
76. Wójcik Sonia, godło: sonik.wu, praca: „Już kąpiesz się nie dla mnie”, Częstochowa
77. Wójcik-Śmierska Martyna, godło: M1902-1, M1902-2, M1902-3, prace: „Ząb, zupa, dąb”, „Tanie dranie”-2 części, Pruszcz Pomorski
78. Wysocka Hanna, godło: BREN 55, praca: „Biała cisza”, godło: LUMEC 5, praca: „Samotność”, Szczecin
79. Zaleśna Wiktoria, godło: Wika, praca: „Kapturek 62”, Adamów
80. Zagórska Magdalena, godło: 55555, praca: „Odrobina mężczyzny”, Jelenia Góra
81. Zielińska Magdalena, godło: MAXI 008, praca: „Mężczyzna sekstorpeda”, Włocławek
82. Ziółkowska Sylwia, godło: Sybil91, praca: „Jesienna dziewczyna”, Maszewo

Przybora
Newsletter Jeremiego Przybory
Newsletter Jeremiego Przybory
Krótko o festilwlu:

Cały czas pracujemy nad naszym „rozśpiewanym dzieckiem”. Chcemy zapraszać do Domu Kultury i naszego miasta jak najwięcej utalentowanych ludzi. Chcemy, aby śpiewali oni dla nas te piękne piosenki i abyśmy MY wszyscy, dzięki muzyce, odbyli „daleką podróż w nieznane”.
Newsletter Jeremiego Przybory

Newsletter Jeremiego Przybory
Newsletter Jeremiego Przybory
 
 
Newsletter Jeremiego Przybory
kotnakt
ul. Żółkiewskiego 4
99-302 Kutno
tel/fax: (0 24) 254 21 37

internet: www.stacjakutno.art.pl
email: festiwalstacjakutno@gmail.com
mapa strony

zapraszamy do galeriizapraszamy do galeriizapraszamy do galerii
 
Stacja Kutno - Jeremi Przybora
Kutnowski Dom Kultury, ul. Żółkiewskiego 4
tel./fax 24 254 21 37; e-mail: festiwalstacjakutno@gmail.com
Strona wykonana przez firmę Netstar
Stacja Kutno - Jeremi Przybora