• box
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno
Stacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi Przybora
Jeremi PrzyboraJeremi PrzyboraJeremi PrzyboraJeremi PrzyboraJeremi PrzyboraJeremi Przybora
Stacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi PrzyboraStacja Kutno - Jeremi Przybora
Wechikuł CzasuWechikuł Czasu
Plakaty Stacja KutnoPlakaty Stacja Kutno
Plakaty Stacja Kutno
Jeremi Przybora


Wechikuł Czasu
Wechikuł Czasu
Kutnowski Dom Kultury
Partnerzy honorowi


Partnerzy
Patronat medialny
Sponsorzy
Jeremi Przybora
szerokosc
Super inicjatywa!
autor: Krzysztof Ryzlak,       publikacja: 2019/08/13 20:58Songwriting Camp ZAiKS
14 - 20.10.2019 ZAKOPANE


Do 09.09.2019 r. potrwa nabór zgłoszeń na Międzynarodowy Songwriting Camp ZAiKS - wydarzenie twórcze dedykowane kompozytorom, instrumentalistom, autorom tekstów piosenek, wokalistom i producentom z całej Europy.
Przez okrągły tydzień trwania wydarzenia, zakwalifikowani twórcy otrzymają możliwość kolektywnego komponowania i rejestrowania przebojowych piosenek, w kilku profesjonalnych studiach nagrań jednocześnie.
Uczestnikom wyłonionym ze zgłoszeń towarzyszyć będą doświadczeni realizatorzy dźwięku, producenci muzyczni, oraz zaproszone gwiazdy: Ewa Farna, Ania Karwan, Bonson, Paulina Przybysz, Dominika Barabas, Mietek Jurecki (Budka Suflera), Marek Kościkiewicz (De Mono) i Miłosz Bembinow.
W programie imprezy - oprócz prac twórczych - znajdą się także prelekcje na temat prawa autorskiego, panele dyskusyjne traktujące o branży muzycznej, oraz prezentacje nowinek technologicznych z zakresu sprzętu nagraniowego.

Formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie: www.songwritingcamp.pl

Songwriting Camp ZAiKS powstał by łączyć muzyków w artystyczny kolektyw, dając początek wieloletnim współpracom i muzycznym przyjaźniom. Nie da się przeoczyć faktu, iż spotkanie w kompozytorskim gronie stwarza możliwość zawiązania nowych, trwałych kolaboracji i projektów - bo przecież właśnie w warunkach pracy nad konkretnym dziełem możemy poznać umiejętności i predyspozycje danych producentów, kompozytorów, autorów tekstów, wokalistów i instrumentalistów.
Ponadto - starcie ludzi o różnych poziomach wrażliwości, tworzących w pozornie odległych od siebie nurtach estetycznych, szukających wspólnego języka i myśli przewodniej, jest niezwykle inspirującym doświadczeniem; huragan idei i koncepcji towarzyszący tworzeniu każdego utworu uświadamia, w jak rozmaity sposób podchodzimy do muzycznej materii. Doświadczenie to absolutnie fenomenalne - nie może Was tam zabraknąć!

Songwriting Camp ZAiKS - czym to się je?


Na mapie Polski trudno szukać podobnych wydarzeń; mamy koncerty, mamy festiwale, warsztaty mistrzowskie, kursy i konkursy - czego zatem brak? Odpowiedź jest bardzo prosta: muzycznego kolektywu.

Songwriting Camp ZAiKS to spotkanie kompozytorskie na najwyższym poziomie artystycznym. Tutaj nie konkurujemy ze sobą, ale wspólnie staramy się osiągnąć cel, jakim jest stworzenie możliwie najpiękniejszych piosenek.

Przez cały tydzień, twórcy odcięci od świata komponują i nagrywają utwory w kilku profesjonalnych studiach nagrań jednocześnie. Warto tutaj dodać, że mamy do czynienia z przeróżnymi konfiguracjami gatunkowymi i stylistycznymi; starcie ludzi o różnych poziomach wrażliwości, tworzących w pozornie odległych od siebie nurtach estetycznych, szukających wspólnego języka i myśli przewodniej, jest bardzo inspirującym doświadczeniem - burza idei i pomysłów, towarzysząca tworzeniu każdej piosenki uświadamia, w jak różny sposób można podejść do muzycznej materii, oraz wymaga od każdego z uczestników przezwyciężenia nawyków stosowania swoich utartych ścieżek i schematów.

Songwriting Camp ZAiKS powstał by łączyć muzyków, dając początek wieloletnim współpracom i przyjaźniom - spotkania w kompozytorskim gronie stwarzają możliwość zawiązania nowych, trwałych kolaboracji i projektów, gdyż w warunkach pracy nad konkretnym dziełem możemy poznać umiejętności i predyspozycje danych producentów, kompozytorów, autorów tekstów, wokalistów i instrumentalistów. Każdy twórca, mający możliwość komponowania w grupie - w formule, jaką proponuje Songwriting Camp ZAiKS - poszerza swoje twórcze horyzonty oraz ubogaca kompozytorski warsztat o metody, techniki i rozwiązania, na które dużo trudniej trafić pracując w pojedynkę.

Pamiętajmy, że tylko dzięki wspólnej pracy i wzajemnej nauce, jesteśmy w stanie polepszać jakość i wartościowość projektów tworzących polski rynek muzyczny!

Songwriting Camp ZAiKS to unikatowe w skali europejskiej wydarzenie – jedyna w Europie impreza dedykowana twórcom, oferująca:

• cztery profesjonalne studia nagrań
• doświadczonych realizatorów dźwięku
• najnowsze zdobycze technologiczne
• liczne patronaty
• partnerów technologicznych
• szeroko zakrojoną kampanię promocyjną
• udział niezwykłych gwiazd polskiej estrady

Songwriting Camp ZAiKS to miejsce spotkań kompozytorów, autorów tekstów, instrumentalistów, wokalistów, oraz producentów z całej Europy. Przez cały tydzień, zakwalifikowani z nadesłanych zgłoszeń uczestnicy mają możliwość tworzenia i rejestrowania utworów słowno-muzycznych, mających realną szansę zaistnienia na rynku muzycznym, wespół z zaproszonymi gwiazdami, kompozytorami i producentami.

Celem imprezy jest jednak nie tylko tworzenie, ale przede wszystkim dzielenie się doświadczeniami twórczymi i nawiązywanie muzycznych przyjaźni. To także poszerzanie wiedzy na temat aktualnego rynku muzycznego, podnoszenie poziomu świadomości w zakresie prawa autorskiego, popularyzowanie działań twórczych w kooperacji z innymi twórcami, oraz wzbudzanie aktywnego uczestnictwa w działaniach związanych z kulturą muzyczną.

www.songwritingcamp.pl

Przybora
Newsletter Jeremiego Przybory
Newsletter Jeremiego Przybory
Krótko o festilwlu:

Cały czas pracujemy nad naszym „rozśpiewanym dzieckiem”. Chcemy zapraszać do Domu Kultury i naszego miasta jak najwięcej utalentowanych ludzi. Chcemy, aby śpiewali oni dla nas te piękne piosenki i abyśmy MY wszyscy, dzięki muzyce, odbyli „daleką podróż w nieznane”.
Newsletter Jeremiego Przybory

Newsletter Jeremiego Przybory
Newsletter Jeremiego Przybory
 
 
Newsletter Jeremiego Przybory
kotnakt
ul. Żółkiewskiego 4
99-302 Kutno
tel/fax: (0 24) 254 21 37

internet: www.stacjakutno.art.pl
email: festiwalstacjakutno@gmail.com
mapa strony

zapraszamy do galeriizapraszamy do galeriizapraszamy do galerii
 
Stacja Kutno - Jeremi Przybora
Kutnowski Dom Kultury, ul. Żółkiewskiego 4
tel./fax 24 254 21 37; e-mail: festiwalstacjakutno@gmail.com
Strona wykonana przez firmę Netstar
Stacja Kutno - Jeremi Przybora